Останнє оновлення: 20:14 субота, 10 квітня
Закон України
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Діти переселенців безкоштовно харчуватимуться у садках, школах та ВНЗ: Зеленський підписав закон
Діти переселенців безкоштовно харчуватимуться у садках, школах та ВНЗ: Зеленський підписав закон

Діти переселенців безкоштовно харчуватимуться у садках, школах та ВНЗ: Зеленський підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав закон, яким передбачають надання безкоштовного харчування у навчальних закладах дітям внутрішньо переміщених осіб.

 Як зазначено на сайті Верховної Ради, 18 лютого документ повернули з підписом президента.

Цей законопроєкт подали парламентарі минулого скликання у листопаді 2015-го.

Згідно з документом, забезпечувати дитячим харчуванням будуть дітей переселенців грудного віку і дітей другого року життя.

Безкоштовно харчуватися матимуть право діти з числа внутрішньо переміщених осіб, які навчаються у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності.

За прорахунками 2016 року, додаткова потреба у бюджеті для забезпечення 192 тисяч дітей харчуванням становила 323 млн грн. Йшлося про те, що орієнтовна вартість одного харчування на одну дитину становить 10 грн.

«Це стане свого роду наступним кроком у поліпшенні соціального захисту вимушених переселенців та їх матеріальному забезпеченні з боку держави», — йдеться у пояснювальній записці.

Нагадаємо, народні депутати Верховної Ради 16 січня ухвалили у другому читанні та у цілому законопроєкт, яким пропонується забезпечити дітей внутрішньо переміщених осіб у навчальних закладах безкоштовним харчуванням.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Український гурт МАХА підкорює стрімінговий сервіс Spotify

SVOBODA.FM