Останнє оновлення: 15:56 середа, 27 травня
Суспільство / Дослідження
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Британські вчені дізнались, що багатьом не до вподоби їхні.. тіла
Британські вчені дізнались, що багатьом не до вподоби їхні.. тіла

Британські вчені дізнались, що багатьом не до вподоби їхні.. тіла

Третина британців стикаються з депресією через вигляд власного тіла, а у кожного восьмого іноді навіть виникають думки про самогубство.

Такі результати показало опитування, в якому взяли участь 4500 респондентів.

У Фонді психічного здоров'я, який проводив дослідження, кажуть, що проблема може зачепити людей будь-якого віку.

Організація виступає за те, щоб соціальні мережі, а також компанії у своїй рекламі, більше турбувалися про те, як саме зображуються тіла людей.

В рамках кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми, фонд збирає особисті історії людей, які з нею стикнулися.

Виконавчий директор Фонду психічного здоров'я Марк Роуленд вважає за необхідне привертати більше уваги до цієї проблеми.

"Наше опитування демонструє, що мільйони дорослих у Великій Британії стикаються з проблемами через вигляд свого тіла. Для деяких людей все це дуже серйозно".

"Найвищі показники занепокоєння спостерігаються у жінок, особливо в молодих", - каже пан Роуленд і додає, що значна частина опитаних відчувають сором і відразу до свого тіла.

При цьому, пояснює, Роуленд, від проблеми страждають не лише люди молодого віку: так, кожен п'ятий опитаний віком понад 55 років зізнавався, що відчував тривогу і занепокоєння через вигляд свого тіла.

За словами Роуленда, у рекламі і в соціальних мережах просуваються нереалістичні стандарти краси - тому компаніям і адміністраціям популярних онлайн-майданчиків варто частіше демонструвати людей з різним типом зовнішності.

"Багато людей говорять про соцмережі як про важливий фактор, який змушує їх непокоїтися про своє тіло - і більшість респондентів переконані, що уряд вжити щодо цього додаткових заходів".

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор