Останнє оновлення: 20:34 понеділок, 25 жовтня
Культура
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Приготування до «параду військ гарнізону»
Приготування до «параду військ гарнізону»

Приготування до «параду військ гарнізону»

Військовослужбовці частин та установ, що дислокуються у Чернігові, активно готуються до участі у святкових заходах з нагоди Дня міста та 70-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників.

У ці дні на головній площі міста проходять репетиції парадних «коробок», які 21 вересня візьмуть участь в урочистому проходженні військ гарнізону.

Заступник  начальника Чернігівського гарнізону полковник Ігор Шпак повідомив, що час для особистих тренувань військовослужбовців та покращення стройової майстерності ще є, а вже під час останньої генеральної репетиції підрозділи гарнізону повинні продемонструвати стовідсоткову готовність.

За словами керівника заходу в урочистому проходженні в День міста Чернігова візьмуть участь понад 250 військовослужбовців.

Разом з військовими перед мешканцями міста пройдуть підрозділи Чернігівського прикордонного загону, навчального центру Держспецтрансслужби, вихованці Чернігівського військового ліцею, курсанти Юридичного коледжу Державного Департаменту України з питань виконання покарань.

Посадові особи органів місцевої влади та військові детально обговорили питання пов’язані з відзначенням 70-ї річниці визволення Чернігова від німецько-фашистських загарбників та визначили мету зробити все можливе, щоб усі спільні дії були скоординовані на те, аби святкування цієї дати в обласному центрі відбулося на належному рівні.

Представники влади висловили впевненість що ветерани, мешканці та гості міста Чернігова, які спостерігатимуть за урочистим проходженням парадних «коробок» будуть задоволені побаченим, а військові, в свою чергу, покажуть громадськості якою є сучасна українська армія.

Олег Сушинський, фото автора

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

SVOBODA.FM