
Десята «Седнівська осінь». Анонс(фото)
Вже вдесяте в смт Седнів Чернігівського району проходитиме Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Седнівська осінь». Седнів став традиційним місцем зустрічі письменників, художників і митців.
Повідомляє управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.
Перевірити хід виконання плану заходів та обговорити проблемні питання, які виникають під час підготовчого процесу, зібралися 12 вересня учасники наради, яку провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко.
Під час засідання начальник головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини ОДА Сергій Мойсієнко ознайомив присутніх зі сценарним планом проведення заходу.
За його словами, цьогорічне свято відбуватиметься 29 вересня. У його рамках проходитимуть спортивні змагання, виступи художніх колективів, презентуватимуться експозиції 46 територіальних громад, виставки художників, майстрів народного мистецтва та багато іншого.
Керівництво Чернігівської районної державної адміністрації поінформувало про проведену роботу з благоустрою селища та парку Лизогубів.
Підсумовуючи засідання, Віктор Тканко наголосив на необхідності завершення всіх підготовчих робіт до 27 вересня поточного року.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4514 |
Коментарі (1)
911 | 2012-09-13 19:48
і взагалі - та ваша "осінь" - повна срака, ні ума, ні фантазії, лише попойки у кожному наметі. ані мистецтва, ані торгівлі, ані здорового глузду - повний постСовок.хоча подивитися на губошльопа-баяніста кудрика і йожика в тумані чечета буває прикольно