Святий Миколай з’явився у своєму представництві
Уперше в Чернігові працювало офіційне представництво Святого Миколая. Відкрилося воно на початку грудня у самому центрі міста, в улюбленому вже для багатьох чернігівців місці, що відоме своїм затишком та постійними культурними подіями – культурно-мистецького центру «Інтермеццо».
Повідомляє прес-служба КМЦ «Інтермеццо».
Діти протягом двох тижнів передавали листи з описами своїх корисних справ, добрих вчинків, успіхів, малюнки з яскравими подіями свого життя.
- «Представництво отримало чимало листів з розповідями дітей про свої досягнення і добрі справи за минулий рік, - розповіла голова міської Суспільної Служби України Тетяна Жогалко, - дехто з них на підтвердження навіть надав копію зі свого щоденника, як доглядав у селі за тваринками, допомагав по господарству,намагався бути чемним і слухняним.
Приємно дивує, що переважна більшість листів виявилися дуже серйозними – діти не стільки прохали подарунків для себе, скільки висловлювали побажання добра і здоров’я для батьків, родичів та друзів. Всі малюнки цікаві по-своєму своїм дитячим баченням, але вирізняється робота десятирічного Максима Онанка «Святий Миколай і діти». Ця акварель стане окрасою експозиції «Інтермеццо».
19 грудня діти були запрошені до участі в утаємниченому дійстві, що відбулося у Представництві, за участю Святого Миколая і гурту його помічників з міської «Молодої Просвіти».
Більшість із діточок не тільки вперше побачили Святого Миколая але й поспілкувалися з ним, розповідали йому віршики, разом заспівали святкову пісню та отримали подарунки.
До свята щиро долучилися: соціальний проект «Клуб.ОК», міська організація «Молода просвіта» (голова Євгеній Петренко), міська громадська організація «Суспільна Служба України».
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 7217 |
































Коментарі (4)
Синотова | 2011-12-26 18:07
що за бред
ТовариЩ, это был вид неуместного троллинга?))))
3018 | 2011-12-21 18:01
Олександр_Ясенчук | 2011-12-20 18:38
Карнегі | 2011-12-20 12:35