Останнє оновлення: 09:24 вівторок, 19 березня
- Ініціатива
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Стартував перший фестиваль CHERNIHIV JAZZ OPEN. ФОТО, ВІДЕО
Стартував перший фестиваль CHERNIHIV JAZZ OPEN. ФОТО, ВІДЕО

Стартував перший фестиваль CHERNIHIV JAZZ OPEN. ФОТО, ВІДЕО

11 і 12 грудня в Обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм збуваються мрії чернігівських меломанів - звучить джаз!

В місті триває Перший фестиваль джазової музики CHERNIHIV JAZZ OPEN. Організатор – молода творча агенція CHE studio, ведуча – директор джазового агентства САD, радіоведуча, продюсер фестивалю «Джаз-Коктебель» Женя Стрижевська.

В суботу на сцені філармонійного центру виступали три колективи: MoonLight, Тріо Усейна Бекірова, Dislocados. MoonLight – ще досить молодий столичний гурт, але він уже встиг підкорити серця багатьох меломанів. MoonLight подарував чернігівцям збірку відомих пісень у несподіваній джазовій інтерпретації. Родзинка програми – чудовий бархатний вокал солістки Віторі Олизе.

Тріо Усеіна Бекірова – це добре відомий та авторитетний колектив. Лідер гурту – майстер джазової імпровізації, чудовий композитор та аранжувальник, переможець різноманітних джазовий конкурсів. Стилі, в яких працює тріо - funk, fushion, etno-jazz (де звучать мелодії кримських татар, українців, азербайджанців, балканський фольклор). Виступ цього колективу буквально «порвав» залу, чернігівці аплодували стоячи та довго не хотіли відпускати музикантів.

Ну, і нарешті, третій український колектив Dislocados грає автентичну сальсу. Назва перекладається як «вивихнуті», що відображає шалену енергетику цього гурту. Музиканти подарували слухачам коктейль пристрасних латиноамериканських та джазових мелодій. Вони багато подорожують і пропагують у Україні стиль Hard Salsa.

Сьогодні, в неділю, на фестивалі виступить спеціальна гостя – неперевершена Джамала. А перед нею на сцені філармонійного центру гратимуть чернігівські гурти Dixiland та Jam Babl Band. Таким чином, за словами Жені Стрижевської, фестиваль CHERNIHIV JAZZ OPEN претендує на звання першого джазового фестивалю в Україні, програма якого складається цілком з виступів місцевих виконавців.

Хочеться додати, що атмосферу свободи та невимушеності на цьому фестивалі допомогли створити цікаві чорно-білі фотографії, що розмістилися у фойє, а також шампанське і легкі закуски, які подавали гостям першого дня під час антракту. На пам'ять про цю подію в музичному житті Чернігова можна було сфотографуватися біля великого банеру фестивалю CHERNIHIV JAZZ OPEN, а також придбати різноманітні сувеніри.

Коментарі (8)

зритель | 2010-12-13 10:53

санта клаус
ГггЭто та с красным глэчыком, да? Не, не знаю.
Блин, ну там же у музыкантов на футболках написано: гурт "DISLOCADOS"! А то их атаманша!

Ггг | 2010-12-13 09:31

санта клаус
Это та с красным глэчыком, да? Не, не знаю.

Кошмал - хороший фотограф | 2010-12-13 09:23

санта клаус
и фотохудожник. Но "ВВ" ещё не умеет пользоваться фотографией. Не по-ленински работает. Вождь учил: "Лучше меньше - да лучше". Много фоток, но без подписей "кто есть кто". Т.е. общая картина действа понятна, но слишком уж общая.

санта клаус | 2010-12-12 23:58

Кто эта девочка в красном?

Джаз - музыка толстых. | 2010-12-12 21:15

Толстых негров. Сегодня он играет джаз - а завтра Родину продаст! К Евро-2012 нужно готовить трембиты - национальные дудки украинских футбольных фанатов. А то что это? В иностранные дудки дудят. Непорядок!

Константин | 2010-12-12 20:49

Дуже така цiква дiвчина в обтягуючих, тугеньких джинсах :)
Видатна фiгура. Кадр сподобався.

Полина | 2010-12-12 15:12

upd. И почему то Михалевич снился ночью...к чему бы это..

Полина | 2010-12-12 15:04

Не-за-бы-вае-мо!) Красивые фото, очень хорошо передают настроение)
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Аграрії знищили курган з комплексу прадавньої обсерваторії Безводівка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор