Останнє оновлення: 22:11 субота, 21 квітня
ініціатива
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Конкурс «Снайперський постріл» серед дітей-сиріт. ФОТОрепортаж
Конкурс «Снайперський постріл» серед дітей-сиріт. ФОТОрепортаж

Конкурс «Снайперський постріл» серед дітей-сиріт. ФОТОрепортаж

З нагоди 18-ї річниці Незалежності України на території дитячого оздоровчого табору «Зміна», розташованого у селищі Седнів, вперше відбувся Чернігівський обласний конкурс «Снайперський постріл» серед дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Захід проводився за ініціативою начальника Чернігівського гарнізону з метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

Організаторами змагань виступили управління сім’ї та молоді Чернігівської ОДА, управління освіти і науки Чернігівської ОДА, Чернігівській обласний військовий комісаріат. Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат, обласний стрілецько-спортивний клуб і дитячий оздоровчий табір «Зміна» стали безпосередніми виконавцями проведення заходу.

30 дітей (6 команд по 5 чоловік) за трьома віковими категоріями (12-13, 14-15 та 16-17 років) змагалися у стрільбі на влучність з пневматичної гвинтівки по мішені №6.

Судили змагання представники обласного стрілецько-спортивного клубу майстер спорту з військово-прикладного багатоборства Тетяна Прищепа та майстер-зброяр Сергій Купрієнко.

Довідково: В дитячому оздоровчому таборі “Зміна” зараз відпочивають 120 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування з Чернігівської спеціалізованої школи-інтернату, Чернігівської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Ю.М.Коцюбинського, Яблунівської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів, Борзнянської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів, Комарівської ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів та Старобасанської ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів.

Коментарі (2)

юрий федченко | 2016-05-23 01:14

я рад что тогда прошел етот конкурс снаперский выстрел

Макс | 2009-08-03 11:42

Куди дивляться відповідні служби? Дітей-сиріт звичайно найкраще використовувати у збройних конфліктах і підготовка дешевша і відшкодувань не треба платити. Україна ратифікувала Факультативний протокол до Конвенції про права дитини щодо участі дітей у збройних конфліктах, і вчити стріляти дітей, яким дісталася така доля... В них існують набагато більш значущі потреби. І в державі є колосальна кількість чиновників які повинні опікуватися долею таких дітей, і контролювати щоб в їхні руки зброя не потрапляла. Хоча чим ще військовим займатися
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Дерево привалило авто у дворі багатоповерхівки в Чернігові

Данило МИРОНЕНКО

RedTram
Загрузка...
Північний вектор