Військовий корабель "Ніжин" чекає своїх опікунів
Чотири кораблі Ізмаїльського загону морської охорони Державної прикордонної служби України носять назви міст України. Це кораблі «Ніжин», «Канів», «Лубни» й «Ізмаїл».
Із громадами цих міст загін підтримує тісну дружбу, щорічно приймає гості, у яких від відвідувань загону й Ізмаїла, як правило, залишаються тільки самі теплі спогади.
Поки чернігівці тільки збираються до підшефних, полтавські шефи вже підвезли морякам гостинців.
На травневі свята в гості прибула делегація з міста Лубни. Гості встигли не тільки побувати на «своєму» кораблі під час показового рейду по Дунаю, але й оглянути визначні пам'ятки міста.
З особливою гордістю делегація сприйняла слова командира загону, капітана першого рангу Олександра Тарасенко, що відзначило, що «сторожевик» «Лубни» уважається в загоні кращим кораблем.
Гості приїхали не голіруч, подарували загону морських прикордонників три холодильники, комп'ютер, будматеріали й саджанці дерев, які й висадили на причалі й території загону разом з хазяями.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 7769 |





















Додати коментар: