Останнє оновлення: 20:39 неділя, 18 листопада
Активний відпочинок
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Митниця влаштувала День здоров'я для працівників. ФОТО
Митниця влаштувала День здоров'я для працівників. ФОТО

Митниця влаштувала День здоров'я для працівників. ФОТО

День здоров'я для працівників Чернігівської митниці відбувся цими вихідними у рамках проведення заходів з нагоди 17-ї річниці митної служби України. Професійне свято українських митників буде відзначатись на державному рівні 25 червня.

За результатами проведення спортивного свята можна констатувати, що започаткована іще одна добра традиція у житті колективу чернігівських митників. А він налічує майже 400 осіб.

Відбувався захід на лівому березі ріки Десна на спортивній базі товариства „Динамо”, членами якого є працівники митниці. Проводили спортивні конкурси фахівці зі стадіону ім. Ю.Гагарина.

Учасниками були не тільки співробітники адміністрації митниці, митних постів, оперативних підрозділів, а й їх родини. Діти середнього віку змагалися разом із батьками у збірних командах, а для маленьких були організовані окремі конкурси. Наймолодшому учаснику свята спорту - майбутньому футболісту Глєбу Колоші - ще не виповнилося 2-х років.

Жодна дитина не залишилася без подарунка, про які подбала профспілка митниці. Серед дорослих команд перше місце виборола збірна митного посту „Сеньківка” та адміністрації митниці, друге - у співробітників митного посту „Нові Яриловичі”.

Багато гарних вражень залишилось у працівників митниці про День здоров'я. Відповідальна робота, великі щоденні навантаження, позмінний графік роботи на кордоні... І от серед суворої буденності настало свято - день проведений зі співробітниками та родинами, день, що відновив не тільки здоров'я тіла, а порадував душу кожного з присутніх.

За повідомленням
прес-служби Чернігівської митниці

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Їдеш «КамАЗом» – будь готовий вискакувати й кликати рятувальників

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор