Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / У Чернігові військовослужбовець, який на смерть збив дитину, отримав умовний строк
У Чернігові військовослужбовець, який на смерть збив дитину, отримав умовний строк

У Чернігові військовослужбовець, який на смерть збив дитину, отримав умовний строк

У Чернігові військовослужбовця Володимира Зуя засудили до умовного строку за аварію, у котрій загинула одномісячна дитина.

Про це редакція 368.media  дізналася із вироку Деснянського райсуду за ч. 2 ст. 286 КК.

Начальник складу взводу забезпечення військової частини Володимир Зуй на Hyundai Sonata 21 листопада 2022 року не зменшив швидкість та не зупинився, щоб дати дорогу пішоходу з коляскою. Жінка рухалася по нерегульованому пішохідному переходу. Військовослужбовець наїхав на вказану дитячу коляску. У результаті ДТП одномісячна дитина від значних травм померла у реанімації обласної дитячої лікарні.

В судовому засіданні Зуй визнав свою вину та цивільний позов потерпілої про відшкодування 500 тис. гривень моральної шкоди. Він пояснив, що рухався зі швидкістю 60-65 км/год. Під’їжджаючи до пішоходного переходу військовослужбовець не зменшив швидкість та відволікся від керування. Це призвело до загибелі дитини. Ним частково відшкодовано потерпілій 60 тис. гривень.

Судом вирішив недоцільним дослідження доказів стосовно тих фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються. Обвинувачений має позитивну характеристику за місцем проходження служби, заохочення та двох малолітніх дітей на утриманні. Саме тому суд вирішив застосувати покарання, що не пов’язано с позбавленням волі.

Володимиру Зую призначили покарання з іспитовим строком у три роки.

Коментарі (3)

... | 2023-06-02 15:53

Все спишуть на війну! Які-такі справедливі суди про що ви.Війна йде така а ви про якесь правосуддя.Ви у полицію зараз подзвонить ось напав на вас якийсь неадекват побив та зник.перше питання чи будете ви подавати скаргу чи може якось потім подумайте може не варто.Це капець! Бо що? Бо війна а ви тут з якимось дріб`язком до нас.Не відволікайте .Вас же не вбили а так тільки пом`яли трохи.То нічого страшного якось переживете.Бо що? Бо війна. Раджу якщо на вас нападуть чи щось ще незаконне заподіять вам прості люди без блата ,то чинити максимум спротиву використовувати максимум допоміжних законних протидій насиллю та якщо вам вдалося покарати кривдника то негайно залишайте місце бо якщо ваш кривдник який на вас напав щей буде якимсь родичем якогось .то можуть затримати вже вас і повірте в цій ситуації вони все зроблять швидко й оперативно а не так як у вашому кейсі. Такі реалії і з цим нічого не подієшь а про законність та справедливість ви забудте .Її тут нема це правда! Якщо ти не родич якогось бугра чи баригі який все проплатить а проста людина .то з тебе у кращому випадку посміються як з терпіли чи лоха а так можете ще й бути без вини винуватим тоді вас розкрутять на кошти по повній.Навіть не сумнівайтесь! Таке життя!

Злий | 2023-06-02 15:08

     I Ім`я
   Ти написав би одне тільки ім`я -Кирило Тлявов. Та горем убиту заплакану бабусю на суді, яка мабуть зрозуміла в якій країні вона живе! Хлопчика вбито п`яною поліцейською кулею а вбивці виходять на волю. Заплакана бабця одна сам на сам з цією гнилою сартирною системою правосуддя! Її заплакані від горя на протязі чотирьох років. Це вирок їм усім.Вирок і ганьба незмивна! А щодо справедливості.Згоден.Її тут не було,нема,й не буде!."Нє тот колор.Нє тє цвєта" А які були гучні завіряння та тупотіння ніжкою! Обов`язково усі причетні будуть тралала блаблабла.З чим вас усіх й "поздоровляю".Пишайтеся.

Ім`я | 2023-06-02 03:55

Дослівно.
"Позов потерпілої відшкодування моральної шкоди"
"У розмірі 500 тисяч гривень"
"Відволікся."
"Призвело до загибелі дитини"
"Відшкодував частково потерпілій 60 тисяч"
"Покарання з (НЕ ІСПИТОВИМ А З ВИПРОБУВАЛЬНИМ! Кому тут треба лікуватись? Яку країну ви побудували? Та - моральну шкоду оцінила у всього навсього 500 тисяч.Яку моральну шкоду? Смуток по загиблій дитині? Чи це о Господи життя маленької оцінили у таку суму? А цей відшкодував тільки 60 тисяч але він гарний порядний батько тай на роботі хвалять тай те тай се ну а по тому тай нехай умовний а тобто у реаліях українських це взагалі що нічого не скоїв.Тільки за дитинку нікому заступитися.За маленьку! За меленькі сандалики у маленькій труні! НІКОМУ! Бо вона маленька у цій державі безправ`я виявилася беззахисною! І після цього ви ще мені будете розповідати про закон??? Де шукати справедливості? А я скажу! А не треба шукати.Бо її нема! Божевільні! Тобто звільнені від Бога або інакше.Без Бога у душі! І це правосуддя типу! Боже мій праведний! Загинула дитина! Нема справедливості.А де їй взятися? Понавдягали вишиванки а рінгтон у смартфоні-рускій шансон! Ось і все! Бувайте! ПчІлки! На русню ківаєте? Типу війна все спише? Навіть най поплавлений неадекват найлютіший соціопат та навіть просто шизоїд ніколи не нападе на країну.яка сильна.Він вибере саму слабку й на ту нападе якщо йому вже так свербить тому шизоїду..Ї Тільки Боже провідіння та неймовірна стійкість простих людей та непомірна висока ціна не дасть остаточно поховати країну яку ви як вам здавалося побудували під себе...Можновладці..судді...силовики усіх мастьєй ...державні службовці...тощо.Давайте все панове спишемо на війну так зручно. А правосуддя ...А пес з ним..потім..якось підлатаєм ..не до нього ви чьо війна ж...І знов за старе...По накатаним схемам..Я коли наприклад у минулому році побачив як знов встали меняли на старі місця.Це особисто для мене було немов лакмусовий папірець щодо якісних змін у суспільстві.Але ні. Якщо це збереглося та відновилося той усе інше. В мене зникла впевненість.що у цій країні щось зміниться.Можна тисячі разів вимовити "цукор" але від того солодко не буде..Тільки-но відкатилася звіряча навала так знов за старе.Ні панове так ви країну не піднімете.Роспач.від беспомічності своєї як особистості.що не можу нічого з цим вдіяти.Наші воїни наші янголи-охоронці наші захисники відчайдушно боронять нашу землю гинуть або приходять зколіченими але війна рано чи пізно закінчиться і де будемо шукати справедливість панове,по яких судах у яких кабінетах? Дивлюсь я на це все і все мені зрозуміле , як день, чому Ізраіль за тридцять років з пустелі перетворився у супердержаву а Україна за тридцять років ослабла так що лютий звір напав та вбиває нас та ось сьогодні загинула знов дитинка. ..Спишіть все на війну. Але Бог вам усім судья.
О sancta simplicitas!
Амінь!
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM