Останнє оновлення: 21:25 неділя, 16 червня
Суспільство
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / У Чернігові через падіння тиску в мережі очікується дефіцит питної води: рекомендують зробити запаси
У Чернігові через падіння тиску в мережі очікується дефіцит питної води: рекомендують зробити запаси

У Чернігові через падіння тиску в мережі очікується дефіцит питної води: рекомендують зробити запаси

У Чернігові в деяких районах міста в години пікових навантажень спостерігається падіння тиску води в мережі. Це пов'язано з підвищенням температури повітря та зростанням обсягів використання питної води. Тож, на жителів міста очікує дефіцит питної води.

Про це повідомляє інформаційна служба КП "Чернігівводоканал" на своїй сторінці у Facebook.

"На сьогодні КП Чернігівводоканал практично не має можливості вплинути на цей процес, оскільки насосна станція водопроводу, яка до війни забезпечувала 1/3 Чернігова водою була знищена артилерійськими та бомбовим ударами ворога. Наразі комунальне підприємство постачає практично максимально можливі обсяги питної води в місто", — йдеться в повідомленні.

Водоканал звертається до жителів Чернігова з проханням не витрачати питну воду без особливої потреби та поновити запаси питної води.

Також підприємствам, організаціям і всім споживачам рекомендують скоротити використання питної води з 07:00 години до 09:00 години та з 19:00 години до 21:00 години.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Українки в Квебеку і… компостування зі школи

SVOBODA.FM