Останнє оновлення: 17:41 четвер, 9 липня
Леонтій Пустовойт
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / На Чернігівщині титушки розбили голову священнику ПЦУ
На Чернігівщині титушки розбили голову священнику ПЦУ

На Чернігівщині титушки розбили голову священнику ПЦУ

У селі Припутні Ічнянського району Чернігівської області на священника ПЦУ напали титушки.

Про це повідомив у Facebook депутат Бахмацької ради і громадський активіст Володимир Брюховецький.

“Московська агентура, яка діє під традиційною ширмою Російської Православної Церкви, намагається втриматися на Чернігівщині за допомогою титушок та криміналітету”, – написав він.
Брюховецький опублікував фото постраждалого українського священника Леонтія Пустовойта. Його побили, коли він у супроводі селян і з відповідними документами про належність храму ПЦУ намагався увійти до храму для проведення Богослужіння.
Своєю чергою користувач Facebook Леонтій Носенко поінформував, що священнику нанесли травми середнього ступеня тяжкості, довелось накладувати шви.
Організатором нападу на українського священника називають місцевого архієпископа РПЦвУ Климента Вечерю.
“Підозри щодо організації бандитського нападу падають на ніжинського бізнесмена – фанатика РПЦ, чада єпископа Московської патріархії Клімєнта (Олега) Вечері. За кілька днів до нападу і після остаточного рішення суду щодо передачі храму в Припутнях до ПЦУ на основі волевиявлення громади, у селі були помічені люди на специфічному авто (фото додається). За свідченням людей, бойовиків до Припутнів завезли ще два дні тому і вони жили у відлученого громадою московського попа”, – пише Леонтій Носенко.
“Незважаючи на думку та рішення селян, у Припутнях кримінальними методами здійснює спроби зберегти свій вплив структура так званої Ніжинської та Прилуцької єпархії Московського Патріархату, яку очолює Олег Вечеря, відомий як “архієпископ Клімент”. Вечеря є вищим архієреєм Російської Православної Церкви, членом міжсоборної присутності РПЦ (вищий релігійний орган РПЦ, куди кандидатів визначає особисто Гундяєв)”, – написав Брюховецький.
Авто, яке було помічено в Припутнях за кілька днів до організованого нападу
на керівника релігійної громади ПЦУ.

Нагадаємо, що саме Вечеря у грудні 2019 року в Ніжині приймав та висвячував на єпископа РПЦвУ кримського сепаратиста Костянтина Чернишова.

“Сієте екстремізм – пожинатимете екстремізм. За все відповісте. “Руской вєсни” на Чернігівщині не буде. Сил у вас не вистачить”, – наголосив Брюховецький.

О. Леонтій біля ґанку церкви, де його побили титушки у присутності клірика РПЦвУ

Своєю чергою Леонтій Носенко застеріг, що місцеві “збираються дати відсіч московським бандюкам”.

За його даними, зараз “громадянин Вечеря активно роз’їжджає по південних районах Чернигівської області, посилюючи пропаганду “русского міра” та нетерпимість до канонічних православних християн”.

“У вівторок Вечерю “ждуть” у Бахмачі – місті, яке понесло непоправні жертви на війні з РФ”, – додав Носенко.

“Ситуація на Чернігівщині свідомо розхитується агентурою РПЦ та наближеним до її структур криміналітетом. Напад у Припутнях – червона лінія, за якою має прийти відповідальність за релігійний екстремізм”, – наголосив він.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор