Останнє оновлення: 12:17 середа, 27 травня
Коли кожна погода – то є негода
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Офіційно про наслідки дощу 30 червня станом на 3 липня
Офіційно про наслідки дощу 30 червня станом на 3 липня

Офіційно про наслідки дощу 30 червня станом на 3 липня

В Чернігові рано вранці 30 червня тривала сильна злива, наслідком якої стало підтоплення деяких будинків, «море» на місці парковки в Рівчаку, пошкоджений асфальт на деяких вулицях тощо.

Офіційно про наслідки і вжиті заходи станом на 3 липня повідомляє департамент з цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

Сталося підтоплення житлового сектору 110 домогосподарств та інших споруд на 40 вулицях міста. Частково пошкоджені стіни (тріщини) двоповерхового житлового будинку по вул. Текстильників, 23, де зареєстрована 21 сім'я, проживають 47 осіб.

Під час проведення обстеження будинку спеціальною будівельною комісією встановлено, що будинок перебуває в аварійному стані та потребує відселення мешканців. Рішенням міської комісії з питань ТЕБ та НС прийнято рішення про відселення мешканців з даного будинку.

По вул. Толстого, 7, кв. 6 сталося часткове руйнування стіни одноповерхового, шестиквартирного житлового будинку на площі 4 м2. В будинку проживало 9 мешканців.

По вул. Київська, 25 сталося часткове руйнування стіни житлового будинку на площі 10 м2. Житловий будинок одноповерховий, стіни дерев’яні, обкладені цеглою, покрівля шиферна.

Відселено:

- з вул. Текстильників, 23 відселено до родичів (5 сімей) 15 чоловік, (11 сімей) 26 осіб доставлено для проживання до гуртожитку професійного будівельного ліцею у м Чернігові по вул. І. Мазепи, 70 та 6 осіб (2 сім'ї) для проживання до комунального закладу "Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2" по проспекту Перемоги, 183;

- з вул. Декабристів, 8А 4 особи (1 сім'я) направлені для проживання до комунального закладу "Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2" по проспекту Перемоги, 183.

Проведено евакуацію постраждалого населення з небезпечних зон, відкачку води з об’єктів життєзабезпечення та приватних будівель, з підвальних приміщень багатоповерхівок об’ємом близько 15 тонн, виведено з небезпечних зон 67 осіб, з них доставлено до медичних закладів – 3.

Розгорнуто пункт забезпечення життєдіяльності постраждалого населення по вул. Декабристів та організовано його функціонування в цілодобовому режимі.

Протягом доби проводилася відкачка води з підвалів:

  • на просп. Миру, 44 та 41;
  • на вул. Шевченка, 61;
  • на вул. Лисенка, 16 та 8;
  • на вул. Гончій, 93, 95 та 100;
  • у пров. Нахімова, 21.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор