Кілька сіл на Чернігівщині відрізані водою
Деякі села на Чернігівщині навесні, у період водопілля, відрізані водою. І тоді дістатися решти світу можна обо далечелнько в об’їзд, або навіть лише човном.
Ось так весна прийшла до села Малий Дирчин. А через розведений міст – і до «Биринського закутка».
Про це повідомляє департамент з цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
Внаслідок підйому рівня води в р. Снов стався перелив ґрунтової дороги між с. Великий Дирчин та с. Малий Дирчин Городнянського району на ділянці довжиною 30 м та глибиною 60-70 см (відмітка рівня води початку затоплення населених пунктів - 362 см).
В с. Малий Дирчин обліковуються 32 садиби (30 чоловік місцевого населення), об'єкти соціальної сфери відсутні. Сполучення здійснюється за допомогою автотранспорту підвищеної прохідності.
У зв'язку з початком льодоходу на р. Десна розведено понтонний міст в м. Новгород-Сіверський.
Тому порушено пряме транспортне сполучення з с. Бирине, с. Підгірне та с. Прокопівка Новгород-Сіверського району. Сполучення здійснюється через м. Шостка Сумської області.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 4676 |



















Додати коментар: