Останнє оновлення: 17:32 четвер, 23 травня
Офіційно про халепу
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Як тріщить школа №10 в Чернігові
Як тріщить школа №10 в Чернігові

Як тріщить школа №10 в Чернігові

Пошкоджену прибудову та виниклі на ній тріщини в чернігівськії школі № 10 сьогодні оглядали представники відповідних органів.

В огляді взяли участь начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун, начальник міського відділу УДСНС України у Чернігівській області Петро Дьогтяр, фахівці з управління освіти та інженери-геодезисти.

Також були присутні профільні заступники Чернігівського міського голови Андрій Черненко та Олександр Атрощенко.

З подвір’я та з середини неозброєним оком видно тріщини на стику основної будівлі школи та прибудови до неї.

Спілкуючись з керівництвом школи, заступники міського голови неодноразово наголошували, що приймати рішення та обирати якісь дії по усуненню цієї проблеми потрібно після проходження всіх експертиз. Це експертні висновки інженерів-геодезистів та висновків київського інституту будівельних конструкцій.

Інженери-геодезисти, які були присутні на огляді будівлі, розповіли на яких ґрунтах збудований фундамент прибудови:

«Школа побудована на прохідній долині, яка складається з пісків.Особливо з пилуватих пісків. Такі піски є самі ненесучі. Якщо брати розрахунковий тиск, то в водонасичених та припилуватих  пісках він складає 100 мегапаскалів, а в плесо  скаладає 200 мегапасклів. Ці піски взагалі дуже слабі для будівництва. При водонасичені ці суміші приходять до плавучого стану, тобто вони вбирають у себе воду і розповзаються. І в результаті всіх цих процесів є верховодка (підземні води). У умовах цієї верховодки піски і супеси знизили свою міцність. Також ці піски є небезпечні тим, що вони є тиксотропні, тобто при умовах невеликої вібрації грунти починають просідати».

Вчора, 10 січня, було засідання Комісії з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради, яка прийняла рішення, що з 15 січня не слід експлуатувати будівлю цієї школи до одержання подальших експертних висновків.

А сьогодні, 11 січня, на 18.00 (у приміщенні школі №6) призначені батьківські збори, на яких батькам учнів 10-ї школи буде дана вичерпна інформація й відповіді на всі питання. 

Коментарі (1)

7777 | 2018-01-11 16:39

Школу закриють,знесуть,побудують і продадуть квартири.Тепер пазли складуються і стає зрозуміло,чому міській владі не до організації безпеки руху біля 10-ї школи про що недавно висвітлювалось в матеріалі про,,золотий кирпич" Куц дуже економнний керівник(на чернігівцях)...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  25 тисяч українців через петицію попросили Зеленського «на вихід»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор