Останнє оновлення: 08:32 вівторок, 18 червня
Навчання
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Рятувальники залили піною умовний газ
Рятувальники залили піною умовний газ

Рятувальники залили піною умовний газ

На установці підготовки природного газу «Мільки» Прилуцько-Леляківського відділення нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» 8 серпня відбулися тренувальні тактико-спеціальні навчання.

Тренувалися підрозділи 5 Державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Пожежна небезпека установки підготовки природного газу полягає в тому, що газ та конденсат в трубопроводах та вузлах технологічного процесу знаходяться під тиском, тож під час аварійних ситуацій можливе утворення пожежонебезпечних сумішей. За таких умов, навіть невеличке джерело енергії може призвести до непередбачуваних наслідків.

Згідно тактичного задуму, умовна пожежа виникла внаслідок розгерметизації трубопроводу теплообмінного вузла установки низькотемпературної сепарації, в результаті чого стався витік газоконденсату з послідуючим загорянням. На момент прибуття перших підрозділів умовна пожежа поширилася на площу 50 м.кв. Створилася загроза обладнанню та вузлу підігріву газу.

До місця виклику прибули сили та засоби 18-ої Державної пожежно-рятувальної частини. Після оцінки обстановки, попереднього оперативного розгортання, було оголошено підвищений номер виклику та розпочато охолодження технологічного обладнання, що знаходиться в зоні дії полум’я.

Для охолодження технологічного обладнання та захист особового складу подано водяні стволи, а також генератор піни на гасіння розливу газового конденсату. З метою координації взаємодії залучених до гасіння пожежі підрозділів і служб об’єкту було створено штаб з ліквідації аварії.

Загалом до навчань були задіяні 25 чоловік особового складу та 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

Завершилися тактико-спеціальні навчання підбиттям підсумків. Тимчасово виконуючий обов'язки начальника 5-го ДПРЗ У ДСНС України у Чернігівській області підполковник служби цивільного захисту В’ячеслав Кучеренко зазначив, що особовий склад підпорядкованих підрозділів з поставленим завданням впорався добре, рятувальники діяли оперативно та професійно, тож мета навчань була досягнута.

УДСНС України у Чернігівській обл.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  На Київській трасі водій «Славути» влучно підставився під «гонщика»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор