Останнє оновлення: 20:02 п'ятниця, 20 квітня
Позиція*
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / «Національна поліція потребує справедливого лідера» - Костанчук
«Національна поліція потребує справедливого лідера» - Костанчук

«Національна поліція потребує справедливого лідера» - Костанчук

Термін подачі документів на конкурс керівника Національної поліції України закінчився 8 січня.

Керівник ГО учасників АТО "Справедливість", екс-командир штурмової групи батальйону "Донбас" Тарас Костанчук подав необхідні документи на цю посаду.

Ветеран АТО впевнений, що Національна поліція потребує справедливого лідера, який знає: найцінніше - людське життя, саме тому він бере участь в цьому конкурсі.

Він переконаний, що такі структури, як Нацполіція чи прокуратура, повинні очолювали дійсно незаплямовані люди, особистості з чистою совістю, сильним характером та холодним розумом.

«Сьогодні Національна поліція потребує професійного керівника, такого лідера, який знає ціну людському життю, який розуміє, що таке справедливе правосуддя, який відчуває відповідальність за кожне життя! Першочерговою моєю метою на посаді керівника Нацполіції буде зміна всіх очільників на місцях! В обласних, районних та міських адміністраціях повинні займати посади  виключно люди, які пройшли добровільно через війну, яку влада називає Антитерористичною операцією» - наголошує Тарас Костанчук.

Основні цілі, що переслідуватиме Тарас Костанчук на цій посаді, – закінчення фактичної люстрації в правоохоронних органах.«Ми повинні позбутись старих гирь на ногах у вигляді корупції адептів минулої влади! Ввести положення про презумпцію винуватості співробітників МВС!

А це означає, що відповідальність повинна бути в кожного: за хабарництво, за корумпованість у минулому. Якщо правоохоронець не зможе пояснити, звідки в нього автомобілі, коштовні прикраси чи квартири, він вже повинен нести відповідальність! І не тільки звільненням із органів, а й тюрмою та конфіскацією майна!» - зазначає Костанчук.

Коментарі (1)

884748 | 2017-01-11 13:25

"повинні займати посади виключно люди, які пройшли добровільно через війну, яку влада називає Антитерористичною операцією» - наголошує Тарас Костанчук".
     Так мусорню навмисно поголівно пропускають через АТО.... Ну, через 2-3-ті лінії оборони... Так звані, блок-пости, де вони наживаються на контрабанді, торгівлі з агресором... А потім ці поліцаї, слідчі-хабарники та інша нечисть, будуть стукати себе в груди - я воював, дайте УБД, землю, посаду, пільги ... Зметикували, паразити...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Радикально переламати ситуацію на користь простих людей

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор