Останнє оновлення: 17:58 середа, 12 серпня
актуальне в політиці
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Костанчук розповів у Чернігові про загрози Україні і справи Армії Гідності – фото, відео
Костанчук розповів  у Чернігові про загрози Україні і справи Армії Гідності – фото, відео

Костанчук розповів у Чернігові про загрози Україні і справи Армії Гідності – фото, відео

Україна може не дожити до виборів на коли б вони були не намічені. Адже країна в небезпеці. Так, як це було в лютому 2014 року, під час окупації Криму і початку війни на Донбасі.

Росія зараз все робить для того, щоб розхитати ситуацію в середині України. І не шкодує коштів і людських ресурсів на це.

Про це в Чернігові  розповів  ветеран батальйону «Донбас», командир штурмової групи, керівник громадської організації «Учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук на зустрічі з волонтерами, батьками загиблих захисників України, демобілізованими бійцями АТО, журналістами.

Про спробу реваншу кума Путіна

 «Вкладаються ресурси в розкачування  політичної ситуації в областях і в Києві. Росія зацікавлена в тому, щоб  Україна розвалилася на області», - сказав він.

Це може привести до створення  «бурштинової республіки», «закарпатської», «республіки одеський порт» і  тому подібне в різних варіантах.

За словами Костанчука, інститути влади часто через свою жадібність, непорядність і недалекоглядність  працюють на року  Путіну. А люди, відповідно не мають довіри до органів влади. Зокрема і тих, яких називають  правоохоронними.

З іншого боку, за його словами в деяких протестах серед організаторів діють люди наближені до одіозного політика, а саме кума Путіна, який має прізвище схоже на російського прем’єра.

Костанчук розповів, як кілька дів тому почали палити шини в Києві.  Колишні воїни АТО  поїхали туди розібратися: хто і чого добивається.

Вимагали начебто відпустити політв’язнів, а яких не знали. Виявилося, що акція була направлена на те, щоб зняти керівника Антитерористичного центру СБУ,  який дуже жорстко працював проти  емісарів  Російської Федерації в Україні.

-За багатьма діями криються зовсім не ті персони і не ті ідеї, які озвучуються,  - сказав він

Як приклад  Костанчук навів ситуацію 20 лютого 2016 року, коли на 2-гу річницю Майдану вийшли якісь молоді люди і оголосили про початок 3-го Майдану. На відео  з 7:00.

Якщо  розпочнуться масові протести, то  провладні   органи не зможуть утримати ситуацію, через те що їх представникам не вірять. І повинні  були втрутитися люди, які пройшли Майдан і АТО.  Це і є та Армія Гідності, яка  була започаткована на Майдані і загартувалася в на Донбасі.

Про Армію Гідності

Тарас Костанчук вважає , що керівництво Збройних Сил  України треба замінити.

-Змінити всіх, хто носить лампаси з часів Радянського Союзу, щоб поставити офіцерів, які мають бойовий досвід.

Громадські ж організації колишніх воїнів  АТО, волонтерів мають об’єднуватися не під якогось лідера чи партію, а діяти спільно.

Влада боїться їх тиску. Тому всіляко намагається скомпрометувати.

Якщо  розпочнуться масові протести, то  провладні   органи не зможуть утримати ситуацію, через те що їм не вірять. 

«Вірять тільки тим , хто втримав ситуацію на Майдані, хто захищає Україну на Донбасі. Це Армія Гідності, яка постала на Майдані  і взяла звідти назву  й  усе зробила і робить , щоб   Україна залишилась незалежною державою», - сказав він.

Тарас Костанчук  розповів про конкретні прикладу, коли   під виглядом «патріотичних» організацій, антиукраїнські сили  намагаються займатися економічним і політичним рейдерством.

У таких випадках треба уважно вивчати ситуацію, щоб не виступити на боці антиукраїнських сил – такий висновок  Костанчука.

Він розповів присутнім про напрямки діяльності Армії Гідності.  Її завдання  вимагати  від влади забезпечити воїна всім необхідним, створити умови для того, щоб він захищав Україну, був спокійний  на свою родину.  

І громадські організації  Армії Гідності мають у цьому допомагати. Після демобілізації  треба зробити все, щоб  воїн міг працевлаштуватися. У разі поранення   - міг одержати кваліфіковану медичну допомогу і пройти реабілітацію.

Саме цим  мають займатися і регіональні  організації  Армії Гідності  на місцях. Таку роботу вони уже почали. Зокрема  і Чернігові. Де уже постала громадська приймальня і  проведені зустрічі  з волонтерами, демобілізованими бійцями, пораненими в госпіталі.

Присутні на зустрічі  порушили багато питань. Зокрема про випадки загадкових смертей на фронті.

Батько загиблого з Ніжинського  району розповів, як його сина  застрелив командир.  Інша жінка розповіла  також про загадкову смерть чоловіка. А  командування блокує розслідування справ і залишає їх на фронті, а не передає до Києва, щоб можна було перевірити висновки та експертизи. Та покарати командирів підрозділів.

Зустріч транслювалася в прямому  ефірі  Svoboda.FM .

Перед зустріччю з громадськістю  Тарас Костанчук дав інтерв’ю обласному радіо «Сівер Центр».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор