
Дві козулі з природно-заповідного фонду коштують 18 тисяч гривень
Житель села Монастирище Ічнянського району на початку січня вполюваву лісі сусіднього села Коршаки дві козулі.
Лік еребуває у віданні Ічнянського національного природного парку, тому полювання на території природно-заповідного фонду заборонено.
Про це повідомляє Високий Вал х посиланням на прокуратуру Ічнянського району.
За даним фактом розпочато та розслідувано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 КК України. На даний час обвинувальний акт у ньому скеровано до Ічнянського районного суду.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокурори просять суд посадити від варту замовника вбивства
Мисливцю загрожує штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фермер занедбав 6 га землі
Крім того, прокурором Ічнянського району до суду пред’явлено позовну заяву про відшкодування збитків, завданих незаконним полюванням, яку 19.02.2015 рішенням Ічнянського районного суду задоволено в повному обсязі. З мешканця села Монастирище на користь держави стягнуто 17 тис. 600 грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міліціонери «закрили очі» на крадіжку за 5 тисяч доларів
Відповідно до ч. 1 ст. 248 КК України за порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України передбачена кримінальна відповідальність.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4929 |
Додати коментар: