Останнє оновлення: 22:52 п'ятниця, 9 грудня
Надзвичайні події
Постійне посилання: http://newvv.net/crime/events/234106.html
13-й батальйон збирається додому?

13-й батальйон збирається додому?

«З метою відновлення фізичних та моральних сил військовослужбовців, зняття соціальної напруги у військових колективах запроваджено механізм ротації (заміни) військовослужбовців, які тривалий час перебувають в зоні проведення АТО.

...Відповідно до плану сьогодні проводяться заходи по заміні 41-го батальйону територіальної оборони. У подальшому сплановано ротацію 13-го батальйону територіальної оборони.»

Про це йдеться в листі командування Сухопутних військ Збройних Сил України, що надійшов у відповідь на письмове звернення Чернігівського міського голови Олександра Соколова від 12 вересня.

Нагадаємо, до Чернігівської міської ради звернулись батьки, дружини, близькі родичі військовослужбовців 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони щодо їх передислокації із зони проведення антитерористичної операції в Чернігівську область для посилення державного кордону.

Надаємо для ознайомлення громадськості повну відповідь командування Сухопутних військ Збройних Сил України з приводу даного питання (скан-копія).

За повідомленням відділу зв’язків з громадськістю міської ради

Нагадаємо, бійці 41-го батальйону вже їдуть додому.

Коментарі (1)

Андрійченко Ігор | 2014-10-03 12:29

Майже п'ять місяців ми з хлопцями прослужили в зоні АТО. Хоча прикордонники та МВС змінюються через 1-2 місяці, 41-й батальйон після чотирьох місяців вже повернувся, а керівництво Сухопутних військ лише під тиском громадськості згадало про наш батальйон. Переконаний, що 13-тий заслуговує на ротацію!


закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM