Останнє оновлення: 13:32 четвер, 12 червня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Біженцям на замітку – Штаб захистить соціальні інтереси
Біженцям на замітку – Штаб захистить соціальні інтереси

Біженцям на замітку – Штаб захистить соціальні інтереси

Регіональний штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян нашої країни, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, діє на Чернігівщині у територіальному Управлінні ДСНС України .

Повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Штаб створено відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України та вказівки ДСНС України.

Його завданнями є надання допомоги цим громадянам, ведення їх реєстру, уточнення переліку об’єктів державної та комунальної власності, де можливе тимчасове поселення людей, координація відповідної діяльності відомчих і громадських організацій. У роботі штабу беруть участь органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та ряд установ і організацій.

Для вирішення соціально-побутових питань громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, волонтерські та громадські організації можуть звертатися на гарячі лінії обласної державної адміністрації за номерами телефонів +38(0462) 72-40-95 (в робочі дні з 08:00 до 17:00) та +38(0462) 67-50-24 (щоденно з 17:00 до 08:00), а також цілодобово до регіонального штабу в обласне Управління ДСНС України за номером +38(0462) 65-25-41.

В кожному районі області визначений перелік приміщень для тимчасового проживання громадян. Так, у м. Бобровиця за сприянням райдержадміністрації проведений в гуртожитку державного аграрно-економічного технікуму ремонт для якомога зручніших умов перебування й підготовлено 60 місць, де вже поселилися 7 людей. У Чернігові гуртожиток учбового пункту рятувальників у разі оперативної необхідності готовий в цілодобовому режимі прийняти тимчасово до 30 людей з послідуючим їх розселенням у визначених місцях.  

Зазначимо, станом на 01 липня Чернігівщина вже прихистила 553-х мешканців Донецької, Луганської областей та Кримчан.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: від газет до цифри

SVOBODA.FM