Останнє оновлення: 21:25 понеділок, 1 грудня
шахер-махер
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Схему із «самопальним» асфальтобетоном накрили у Міндоходів
Схему із «самопальним» асфальтобетоном накрили у Міндоходів

Схему із «самопальним» асфальтобетоном накрили у Міндоходів

Оперативними співробітниками Міндоходів у Чернігівській області у ході проведення відпрацювання одного із суб’єктів господарської діяльності міста Чернігова, було встановлено, що з метою умисного ухилення від сплати податків службові особи уклали договори купівлі-продажу асфальтобетону з підприємством міста Києва, яке не виконувало жодних робіт для чернігівського підприємства.

Асфальтобетон виготовлявся з власної сировини власними силами та потужностями.

Про це «Високому Валу» повідомили у Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області.

Таким чином, вказані махінації призвели до заниження податкового зобов’язання.

Проведеною плановою перевіркою, підприємству донараховано до сплати у бюджет податку на додану вартість у сумі понад 1 млн. 200 тисяч гривень.

У травні місяці, за зібраними оперативними матеріалами, співробітниками Міндоходів у Чернігівській області внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків.

За даним фактом проводиться подальше кримінальне провадження.
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

   Нескорені Ляповки та «інтимні» роботи

SVOBODA.FM