Останнє оновлення: 12:34 четвер, 20 січня
війни на дорозі
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / "Бабло понад усе", або як "маршрутчик" тролейбусу "роги" обламав (відео)
Бабло понад усе, або як маршрутчик тролейбусу роги обламав (відео)

"Бабло понад усе", або як "маршрутчик" тролейбусу "роги" обламав (відео)

Азартна гонитва за "баблом" стала релігією сучасності, причому за повної відсутності конкуренції в усіх сферах життя. Однією з таких сфер є транспорт, який можна вважати громадським лише номінально.

Чому? Хоча б тому, що колись комфортні "Ікаруси" зникли як клас, а "рогаті" знаходяться у вкрай добитому стані.

Добивають їх не менш добиті приватні "ГАЗелі" або "Богдани" і "Еталони" - перемога індійських технологій на основі вантажівок з подовженим шасі...

Нерідкими є випадки, коли такий приватний, прости Господи, "громадський транспорт" не дотримується жодного розкладу руху взагалі. У "невигідний" день чи час доби потрібна тобі маршрутка може взагалі не вийти на маршрут. І тоді... стій-чекай хоч до самісінького ранку, і хай тобі повилазить!

А шотакоє?! Це ж вам не Страсбург який-небудь, де пасажир бачить на електронному табло зупинки хвилини і секунди, які залишилися до приходу потрібного йому трамвая. Наші бідолашні автовласники як можуть збирають в кінці зміни з кондукторів оті "копійки", аби потім на них купити запчастини, паливно-мастильні матеріали, ну і... ті самі дива автопрому.

Ну а водії з кондукторами теж стараються і "збирають бабло" (хоча повинні були б надавати послуги) як вміють: або вранці натрамбують в салон пасажирів вдвічі більше передбаченого, або нудьгують на проміжній зупинці під "шансон" у компанії знервованих пасажирів в очікуванні зайвих 2,50 грн. для повного щастя.

Як виявилося, є і інші способи збивання "бабла" на маршруті - азартні перегони з потенційним конкурентом і повними салонами пасажирів. Як виявилося, у цій благородній справі є і свої заслужені ветерани. Сьогодні на Різдво, наприклад, не дав себе забути "шумахер" чернігівського маршруту №12 з номерним знаком СВ2808АА:

За словами водія тролейбусу №7 з понад 30-річним стажем, цьому "шумахеру" сьогодні заради науки довелося збити темп поїздки. Вочевидь, такі благородні виховні наміри водію маршрутки на користь не пішли і той вирішив помститися - зірвати "рогатому конкуренту" штанги просто на зупинці громадського транспорту. При цьому "маршрутчик" ледь не зачепив важкими канатами, але таки налякав літню бабусю, що стояла на зупинці. А після того, як водій тролейбуса поправив хвацькому їздуну дзеркало заднього огляду, яке чомусь одразу відвалилося, той від люті просто перегородив дорогу тролейбусу.

В цій історії ми принаймні дізналися дві речі - про те, що це трапляється вже не вперше, і що тролейбуси вміють давати задній хід. Адже "Еталон", перегородивши дорогу, не рушив з місця, поки тролейбус його не об'їхав.

Що ж, лишається чекати на коментарі перевізника - власника "Еталону" і офіційних осіб, що мають слідкувати за порядком у перевезеннях і реагувати відповідним чином на подібні "вибрики" водіїв.

Коментарі (14)

андрей | 2013-01-16 23:04

Алексей_
А зачем было мешать ехать канкуренции в данном месте уже нет просто назло не пускать .*** с 30 летним стажем это сила .

aaaa | 2013-01-12 14:33

урод це ти, ти мабуть ходиш пішки?? а ти сядь тай сам побудь на місці цього маршрутчика, а потім свисти про ДАІ, перевірки, штрафи!!!

Александр из Житомира | 2013-01-11 13:24

В Житомирі також подібне можна зустріти. Хоча іноді самі і тролейбусники бувають з тарганами в голові. (Принайми в нашому місті).

Євген | 2013-01-08 16:23

особисто я -намагаюсь не користуватись, звичайно, не завжди виходить, але час выд часу економлю і гроші, і нерви.
Ніхто не буде переходити на великі автобуси-це зайві гроші. Навіщо викидати у повітря, якщо є уже існуючи маршутки і непогано приносять доходу

Євгеній | 2013-01-08 12:44

Цитата з топу статті: "Однією з таких сфер є транспорт, який можна вважати громадським лише номінально",- це також стосуєтся і комунального транспорту. Тому що зовсім "незрозуміло", чим займаються міські органи влади. Тролейбусний парк - це такий напівживий кіт, залишкамі підшкірного жиру якого покі живляться "незахіщені верстви населення".

иван | 2013-01-08 11:36

Было как-то дело ехать в маршрутке в одном крымском городе. Там за проезд платят на выходе. Как сказал один местный житель, когда мое удивление увидел - "А если мне не понравится, как меня везли?" Я это к тому пишу, что мы сами виноваты в том, что разопсели маршрутчики. Молчим, терпим вот и имеем результат -- имеют нас...))

SHURIK | 2013-01-08 08:51

євген
Компанія ігнору дуже класна річ. Але малоймовірна для менталітету нашого міста і країни в цілому. Тут є інший бік, це змусити Управління транспорту перейти до автобусів середньої та великої місткості. І він більш реальний.
  От точно незнаю, але тепер з'явилось дуже багато маршруток на двоє дверей, і до якої категорії їх відносять незнаю...
  А ще із власного досвіду. Частенько користуюсь 31 маршрутом. Дак там автобуси йдуть по черзі: Автобус, маршрутка, автобус,... Але у вечірній час або у час невеликого піку: маршрутка, маршрутка, маршрутка --- от і протестуй.
  А за 12 маршрут взагалі мовчу, де після восьмої вечора з України на автобусі не виїдеш, тільки маршрутка. Або 1 (в минулому 101) автобус, що завжди йде по графіку на маршруті.

Operator. | 2013-01-08 00:02

Б-ство...
Там у всіх в хламо-автобусі дупи до стільців примерзли? Чому не встали і не сказали: "Недовіз - повертай бабло!"
Сидять... Неначе мішки якісь.

Operator. | 2013-01-07 23:59

Які в біса коментарі? Автор пики Вакуленків бачив? Одного й другого? Якщо їх мармизи випадково в поле зору потрапляють, на думку не спадає нічого іншого, які широко відомий у вузьких колах вислів "Он смотрит на тебя, как на говно". А що таке враження не випадкове - перевірено часом.
...
євген | 2013-01-07 22:04
Та вже давно, за можливості, максимально ігнорую.

Пассажир | 2013-01-07 22:48

Алексей_Уроды эти маршрутчики, просто уроды. ГАИ куда смотрит? Где проверки? Где штрафы? Взяточники хреновы
ГАИ смотрит куда нужно, ведь кормится с обложенных данью маршрутчиков. какие же тут проверки и штрафы. Все на карман луганско-донецким. Или сначала луганским, а потом донецким:)?

євген | 2013-01-07 22:04

Давно пора уже начать компанию против маршуток. Призывы в нете, игнор при поездках, при возможности поехать другим видом транспорта, даже наклейки повесить на таких "супер водил". Наказать их рублем.

Алексей_ | 2013-01-07 21:57

Надо было табло начистить этому автобуснику хренову. Перевелись мужики на Руси-матушке, перевелись..

Сергійко | 2013-01-07 21:52

Олег, дуже цікавий інцидент, але попри те, що водій автобусу №12 порушив правила, Ви теж заважали водієві тролейбуса стежити за дорогою, адже під час руху тролейбусу, розмовляти з водієм категорично ЗАБОРОНЕНО!

Алексей_ | 2013-01-07 21:46

Уроды эти маршрутчики, просто уроды. ГАИ куда смотрит? Где проверки? Где штрафы? Взяточники хреновы
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  «Чернігівгаз» модернізував мережі, замінивши понад тисячу одиниць газорегулюючого обладнання

SVOBODA.FM