Останнє оновлення: 20:34 понеділок, 25 жовтня
«Lifehack»
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Прокурор радить платну сигналізацію для квартири

Прокурор радить платну сигналізацію для квартири

Криміногенна ситуація в Чернігові та області в порівняно з 2015 роком залишається напруженою. Кількість злочинів проти власності невпинно зростає, особливо це стосується крадіжок квартир та дачних будинків.

Незважаючи на численні попередження та профілактичну роботу правоохоронців, власники квартир та дачних будинків не приділяють достатньої уваги для попередження та захисту своєї власності від крадіїв.

У більшості випадків населення може захистити себе самостійно, якщо відповідально підійти до убезпечення свого майна, помешкання від проникнення та крадіжок. Найдієвіший спосіб захисту, який себе на сьогодні виправдовує вже не перший рік – поставити помешкання на сигналізацію. Для цього необхідно звернутися у відділення Державної служби охорони і підібрати для себе відповідний варіант.

Як правило, такі приміщення оснащуються датчиками, які реагують на відкриття дверей і проникнення всередину території сторонніх осіб. Такі помешкання квартирні злодії оминають, а якщо і вирішують ризикнути, то їх найчастіше затримують на місці вчинення злочину.

Практика показує, що пасивні засоби захисту несуть лише видимість безпеки і виявляються малоефективними в боротьбі з крадіжками. Тому необхідно ретельно дбати про безпеку свого майна. Не впускати в будинок незнайомих або малознайомих людей. Не залишати без догляду навіть добре захищене помешкання.

Також не варто на час відсутності залишати вдома цінні речі, грошові кошти, важливу документацію. Якщо відсутні досить тривалий час, просити сусідів чи родичів, якщо є така можливість, наглядати за помешканням, забирати кореспонденцію з поштової скриньки. Як варіант, можливе використання послуг страхових компаній. Застрахувати найцінніше для вас майно, втрати якого може спричинити збитки.

З метою своєчасного реагування на виявлені порушення Закону, про кожний факт крадіжки повідомляйте відділ Національної поліції України.

Д. Потапенко, прокурор
Чернігівської місцевої прокуратури

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

SVOBODA.FM