Останнє оновлення: 16:59 вівторок, 23 квітня
Це ж треба
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Штраф за… премію
Штраф за… премію

Штраф за… премію

Прокурор у Бахмацькому районному суді довів провину службової особи органу місцевого самоврядування у вчинені корупційного правопорушення (ст. 172-7 КУпАП – порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів).

Про це Svoboda.FM повідомили у відділі організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації прокуратури Чернігівської області.

Секретар сільської ради під час виконання обов’язків сільського голови склала рішення сесії про надання собі премії в розмірі 80% від заробітної плати. Отже, самостійно оцінила свою роботу на посаді секретаря та одноособово прийнявши рішення про преміювання.

Внаслідок таких дій виник конфлікт інтересів, який полягав у суперечності між особистими майновими інтересами службової особи органу місцевого самоврядування та її службовими повноваженнями як розпорядника бюджетних коштів.

Судом посадову особу визнано винною у вчиненні корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17*100=1700).

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Як птахи бачать «реформу» Красної площі

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор