
27.10.2009 11:02
Іван ОЛЕСЬ
Махлювання влади і багатих з Ялівщиною?
Якщо Ялівщина перетвориться на парк відпочинку – вона перестане існувати.У цьому впевнений голова обласної організації Партії зелених України Леонід Бурковський. Парк… але який? Ландшафтний чи відпочинку? "Чиновники зробили підміну понять "ландшафтний парк" на "парк відпочинку жителів міста" – розповів він під час прямого ефіру «Радіо Ера FM». Леонід Бурковський пояснив: за ландшафтний парк свої підписи поставили більше 5 тисяч чернігівців.
17:13Міський голова Чернігова підтримує створення колегії з питань захисту моралі
16:51Школярів змусять співати гімн – патріотичне виховання по-французьки
16:33Полк зв’язку в Чернігові назвуть Чернігівським
14:22На прийомі у головного міліціонера Чернігівської області. Фото
12:57«Гаряча лінія»: Скажи уряду, що про нього думаєш!
11:28Сергій Тігіпко запропонував план перетворень. Фото
10:02У Ялівщині хтось професійно працює
9:29На Масанах з’являться 4 дитсадки та дві школи, обіцяють у мерії
9:23Сусіди «Лимонаду»: "Ми дуже пожалкуємо, бо у власників клубу дуже потужні зв’язки"


© 2001-2023 SVOBODA.FM
При будь-якому використанні матеріалів гіперпосилання на SVOBODA.FM є обов'язковим.
Передрук у друкованих ЗМІ і використання матеріалів з комерційною метою виключно за наявності письмової угоди з Редакцією!
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів. / Редакція / Проект
*PR, *Імідж, *Позиція, *офіційно - іміджеві публікації, реклама або точка зору офіційних структур, які не є позицією редакції.
Тел.: +380 462 922-922; +380 44 232-79-79; +380 63 555-33-50 (SMS, Viber, WApp, Tg, FB).
E-mail редакції: news@svoboda.fm
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ!
Новини Чернігова, інтернет газета, все про Чернігів: політика, економіка, культура, спорт, кримінал, ІТ. Чернігів фото, Чернигов новости