Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Свята
Ви знаходитесь: Пригоди / Розваги / У Чернігові відкрилися дві Резиденції Святого Миколая: що приготували дітям
У Чернігові відкрилися дві Резиденції Святого Миколая: що приготували дітям

У Чернігові відкрилися дві Резиденції Святого Миколая: що приготували дітям

У Чернігові 1 грудня відкрилися дві святкові резиденції Святого Миколая. Одна — в Туристично-Інформаційному центрі, інша — у головному відділенні "Укрпошти".

В Туристично-Інформаційному центрі вона працюватиме впродовж всього грудня. За словами заступниці начальника управління культури та туризму міськради Катерини Литвин, в резиденції проходитимуть безкоштовні майстер-класи, покази мультфільмів та читання різдвяних казок.

У день відкриття діти долучилися до створення Дідуха — українського різдвяного символу.

"Протягом всього місяця, 31 день, ми готові чекати, зустрічати, і кожна дитина знайде себе в цій резиденції. Від (моменту) майстеркласів з вироблення іграшок до читання, переглядів мультфільмів і кіно для дорослих. І яскравою родзинкою буде, те що ми вирішили святкувати Андрія, ми ніколи цього не робили. В цьому році так захотілося, отого українського, щоб його направду було багато. Від моменту дідуха, який зараз роблять малі й дорослі до моменту того, щоб багато говорити про українські традиції", — розповіла Катерина Литвин.

До резиденції можуть прийти всі охочі, але для цього потрібно зареєструватися, говорить Катерина Литвин.

"Кожен понеділок ми будемо публікувати анонс на весь тиждень, що буде відбуватися і в які конкретні дні та реєстрація, батьки свою дитину записували й ми могли розуміти, що 20 дітей на майстер-клас ми можемо охопити. Фактично, це соціальні мережі нашого ТІЦ, реєстрації кожен тиждень, а їх буде цілих".

Також сьогодні резиденція святого Миколая відкрилася й у головному відділенні "Укрпошти". Відтепер, всі охочі можуть прийти та надіслати подарунок до дитячого будинку.

Відправити подарунок від імені святого Миколая можна і власній дитині. На мобільний телефон батьки отримають повідомлення від святого Миколая, що посилка прибула і її можна забрати.

"Ви можете прийти до нас, під святкову ялинку та отримати подарунок від нашого оператора, там буде підписано: святий Миколай. Ваша дитина разом з вами, під ялинкою, розгорне цей подарунок і буде вражена, отримає позитивний настрій, адже святий Миколай через пошту надіслав їй посилку з подарунком", — розповіла директорка Чернігівської філії "Укрпошти" Олена Дорошенко.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM