Останнє оновлення: 17:36 неділя, 16 грудня
Навчання
Ви знаходитесь: Спорт / Регіон / Військові тренувалися у стрільбі з АК і ПМ
Військові тренувалися у стрільбі з АК і ПМ

Військові тренувалися у стрільбі з АК і ПМ

На Гончарівському загальновійськовому полігоні відбулись контрольні заняття з предметів бойової підготовки для військовослужбовців управління оперативного командування “Північ”.

З метою підтримання навичок володіння штатною зброєю близько двох сотень військовослужбовців виконали вправи контрольних стрільб з автомата та пістолета.

На відміну від стрільб з пістолета, де вправа виконується тільки стоячи на одній відстані від мішеней, з автомата кожен стріляючий знищував умовного противника стоячи, з коліна та положення лежачи. На різних ділянках полігону також одночасно відбулися заняття з тактичної підготовки.

Також, військовослужбовці оперативного командування “Північ” вдосконалювали свої вміння у виконанні нічних стрільб. Особовий склад виконував стрільбу трасуючими кулями, які призначені для коригування вогню в процесі стрільби.

Нічні стрільби, одні з найважчих, які виконуються з бойової зброї військовослужбовцями оперативного командування, адже видимість у таких умовах зводиться майже до нульової. Та виконання даного виду стрільб вкрай необхідне. Бойові дії ведуться і вдень, і вночі, тому важливо для військовослужбовців максимально професійно поводитись зі зброєю у будь-який час доби.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Зачем Путину «аусвайс» от Штази?

За інф. «Радіо Свобода»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор