Останнє оновлення: 17:20 п'ятниця, 22 червня
ФК "Десна"
Ви знаходитесь: Спорт / Регіон / ФК «Десна» затвердив нову емблему
ФК «Десна» затвердив нову емблему

ФК «Десна» затвердив нову емблему

Сьогодні, 27 липня, були підбиті остаточні підсумки відкритого голосування щодо вибору нової клубної символіки Футбольного клубу «Десна».

З великим відривом переміг перший варіант із запропонованого на розсуд громадськості переліку.

Про це Svoboda.FM повідомила прес-служба клубу.

«Десна» повертається до своїх історичних кольорів, адже саме білий та синій були основою Десни в 1960 році, коли і був створений клуб.

Футбольний клуб Десна висловлює величезну вдячність всім, хто допомагав у створенні нової емблеми «Десни», хто надсилав свої ідеї та пропозиції, хто приходив на зустрічі та брав активну участь в обговоренні.

Опрацювавши зібрані матеріали, команда професійних дизайнерів надала на розгляд робочої групи перелік можливих варіантів нової емблеми «Десни».

Аби спростити процедуру голосування, робоча група відібрала з них три варіанти, які найбільше відповідали візії нової емблеми, що була сформована на стратегічній сесії. Їх і було представлено на розгляд громадськості.

Участь у виборі нової емблеми ФК «Десни» брали вболівальники, футболісти, журналісти, тренери та ветерани, керівництво клубу, ПФЛ та представники місцевої влади.

Водночас Олександр Дмитрович Рябоконь був за збереження існуючої емблеми, а як можливий варіант "ребрендингу" припускав заміну кольорів на синьо-білі.

Ось затверджена нова емблема:

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Викрито гараж із 1900 л пійла і лисапедом

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор