Останнє оновлення: 17:12 п'ятниця, 25 травня
Спорт
Ви знаходитесь: Спорт / Регіон / «Зірниця» повернулась (фото)
«Зірниця» повернулась (фото)

«Зірниця» повернулась (фото)

Захоплююча військово-патріотична спортивна гра «Зірниця» приваблює все більше молоді.

Участь в ній залюбки приймають також і батьки дітей, які виступають у ролі вболівальників.

Вперше після радянських часів «Зірниця» стартувала у Гончарівському гарнізоні в 2010 році за ініціативи міського військового комісара полковника Володимира Кравчука і командира 1-ї окремої танкової бригади полковника Андрія Грицькова.

Цього разу проведенням змагань займалися військовослужбовці Чернігівського обласного військового комісаріату та працівники обласної державної адміністрації.

Гарна традиція, завдяки організаторам змагань, продовжується і цього року. Вона корисна й цікава для підлітків. Тож проведення «Зірниці» продовжуватиметься і наступного року.

«Зірниця» тривала два дні. В ній брали участь 23 команди зі шкіл області. Кожна команда складалася з семи юнаків та двох дівчат 8-10 класів. Відбиралися кращі учні старших класів. У кожному загоні була своя, стилізована під військову, форма одягу, головні убори та емблеми школи.

Школярі змагалися на території спортивного стадіону колишнього Чернігівського льотного училища.  Навчальні місця були обладнані працівниками  та військовослужбовцями Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, який очолює полковник Микола Шпак.

Стартувала «Зірниця» підняттям прапору гри. Загони школярів пройшли урочистим маршем. Їхній вишкіл оцінювала суддівська колегія, яка складалася з офіцерів гарнізону та представників місцевої влади.

Під час гри діти змагалися у конкурсах зі стройової підготовки, стрільби з пневматичної гвинтівки, підтягування на перекладині, надягання протигаза на час, долання смуги перешкод, метання імітаційної гранати в ціль, розбирання й збирання автомата, а також надання першої медичної допомоги. Очі у підлітків горіли!

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Вечеря на Свободі» про досі невідомого видатного земляка Михайла Зінченка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор