Останнє оновлення: 17:36 неділя, 16 грудня
Футбол / Коментар
Ви знаходитесь: Спорт / Чернігів / Сергій Сапронов: «Гра проти «Динамо» не може бути рядовою»
Сергій Сапронов: «Гра проти «Динамо» не може бути рядовою»

Сергій Сапронов: «Гра проти «Динамо» не може бути рядовою»

Майбутній матч команди чернігівського футбольного клубу «Десна» з київським «Динамо», запланований на 29 листопада, прокоментував футболіст Сергій Сапронов.

Сапронов попрощався з великим футболом у 2000 році.

– Ви багато грали у товариських іграх “Десни” проти київського “Динамо”. Пам’ятаєте першу гру? Й наскільки це було важливо для вас, футболістів: зустрічі, хоч й товариські, із київським “Динамо”?

– Матчеві зустрічі з “Динамо” ми проводили постійно. Вони входили в програму розвитку футболу на Чернігівщині. У кінці року, після закінчення сезону, приїжджали ветерани київського “Динамо” і ми грали. Проти динамівських ветеранів грав основний склад “Десни”, до якого залучалася молодь, яка повинна була поповнити ряди команди. Мені пощастило у 1979 році вперше зіграти проти грандів, подивитися, на що здатні люди (а могли динамівські ветерани дуже багато). До нас приїжджали Володимир Мунтян, Віктор Колотов, Володимир Веремєєв, Йожеф Сабо, Євген Рудаков… Було дуже приємно знаходитися з ними на полі і дивитися на їх мистецтво грати в футбол.

Такі зустрічі планувалися заздалегідь. “Динамо” нам ніколи не відмовляло. Один з останніх матчів був на 40-річчя “Десни” у 2000 році. Якраз проти “Динамо” я провів свою останню гру і попрощався з великим футболом. Була тепла дружня зустріч, велике свято (до того ж, гра проходила у день міста), грандіозне шоу. Людей прийшло дуже багато. Тому матч пам’ятний для мене, як футболіста.

– Ви у тій грі, 2000 року, відкрили рахунок, забили перший м’яч. Згадайте, як проходив той матч?

– Скажімо, у дружньому плані. Ми робили шоу для людей. Правда програвати ніхто не збирався – футбол є футбол. Ми, футболісти, поважаємо один одного. Мені пощастило забити перший м’яч, другий забив Слава Петренко, мій друг, з яким ми прийшли у команду. Ми вигравали 2-0, але все-таки майстерність і досвід динамівців взяли своє і ми зіграли 2-2.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Зачем Путину «аусвайс» от Штази?

За інф. «Радіо Свобода»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор