Останнє оновлення: 21:38 субота, 15 грудня
Спорт
Ви знаходитесь: Спорт / Чернігів / Банкіри кували золото, срібло і бронзу (фото)
Банкіри кували золото, срібло і бронзу (фото)

Банкіри кували золото, срібло і бронзу (фото)

Обласна спартакіада серед працівників банківських установ була проведена 8 вересня на «Олімпійському навчально-спортивному центрі «Чернігів»» - колишній стадіоні ім.. Ю. Гагаріна.

“Ці заходи, сприяють зміцненню фізичного здоров’я та пропаганді здорового способу життя”, - зазначив у вступному слові директор фізкультурно-спортивного товариства “Спартак” Ігор Григор’єв.

Привітання учасникам змагань з Днем фізичної культури та спорту від голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка передав начальник відділу фізичної культури та спорту ОДА Микола Лазаренко.

Цього року на урочистому параді відкриття можна було нарахувати шість команд: Національний банк, Аваль, Полікомбанк, Демарк, Укрсиббанк, і команда Казначейства. Змагалися команди у п’яти видах спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шашки та найвеселіший і найвидовищніший вид – перетягування канату.

 Учасники футбольного турніру були поділені на дві групи. Перемогу в групі “А” здобула команда Національного банку України, друге - Казначейство, третій – Полікомбанк. При цьому всі команди набрали однакову кількість очок - по 3, і переможець групи визначався за додатковими показниками. У групі “В” перемогу прогнозовано здобув Демарк, другий - Укрсиббанк, третій - Аваль.

 Отже, в фіналі зійшлись команди Демарка та Нацбанку. Рахунок 3:0 засвідчив переконливу перемогу команди Демарка, багаторазового переможця подібних турнірів. А в матчі за третє місце Казначейство перемогло Укрсиббанк 1:0.

 У змаганнях з волейболу місця розподілися наступним чином: Національний банк – перше місце, друге – Полікомбанк, третє -Укрсиббанк.

 Найбільшими інтелектуалами виявились працівники банку Аваль - вони краще за інших грали в шашки, другий - Полікомбанк, третій - Нацбанк.

 Перемогу в командних змаганнях з настільного тенісу отримав Полікомбанк, Укрсиббанк - другий , третій – Аваль.

 Найсильнішими виявились працівники Полікомбанку, які перемогли колег з Національного банку у перетягуванні канату, третіми були - Казначеї.

 Нагадаємо, подібні змагання традиційно проводяться щороку на початку літа , або осені. Кількість команд, та види спорту, в яких вони змагаються, постійно змінюється.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Зачем Путину «аусвайс» от Штази?

За інф. «Радіо Свобода»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор