Останнє оновлення: 10:00 п'ятниця, 23 лютого
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Словаччина готується до нормалізації відносин з РФ після закінчення війни в Україні, – прем’єр Фіцо
Словаччина готується до нормалізації відносин з РФ після закінчення війни в Україні, – прем’єр Фіцо

Словаччина готується до нормалізації відносин з РФ після закінчення війни в Україні, – прем’єр Фіцо

Прем’єр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що варто готуватися до періоду після закінчення війни та нормалізації словацько-російських відносин.

Про це він заявив після зустрічі з послами США і РФ, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

Словацький прем'єр на зустрічі виклав дипломатам своє бачення розвитку словацько-американських і словацько-російських відносин.

"Словацька Республіка є членом ЄС і НАТО, що, природно, впливає на наші зовнішньополітичні пріоритети. З іншого боку, це не може обмежувати нас у виборі суверенних позицій, які не завжди відповідають політиці єдино правильного погляду, що просувається в Європейському Союзі. Зовнішньополітичним пріоритетом, який я маю намір реалізовувати, є захист і просування словацьких національних інтересів, які включають підтримку мирних ініціатив, а не війни в Україні", – сказав Фіцо.

Він розповів обом послам про національні пріоритети Словаччини, а також про своє бачення війни в Україні. За його словами, стратегія ЄС та США "явно не спрацьовує".

"Словаччина також зобов'язана підготуватися до періоду після закінчення війни в Україні та до нормалізації словацько-російських відносин", – додав Фіцо.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Як прибирають у Лейпцигу

SVOBODA.FM