Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Україна / У Держдумі РФ пропонують нагороджувати окупантів "гектарами української землі"
У Держдумі РФ пропонують нагороджувати окупантів гектарами української землі

У Держдумі РФ пропонують нагороджувати окупантів "гектарами української землі"

Депутат Держдуми рф Алєксєй Журавльов готує законопроєкт, що передбачає можливість отримання російськими окупантами "східноукраїнського гектара" в окупованих регіонах України.

За його словами, претендувати на отримання земельних ділянок у так званих "ДНР", "ЛНР", Херсонській та Запорізькій областях у пріоритетному порядку могли б окупанти, які воюють в Україні. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Комерсант".

Журавльов зазначив, що запустити нову програму можна за аналогією з видачею росіянам "далекосхідного" та "арктичного" гектарів.

"Я наполягав би на появі програми "східноукраїнського гектара", на який могли б претендувати учасники російської спецоперації (так у рф називають війну в Україні. - Ред.). Між іншим, уже зараз Росія збільшилася більш ніж на 100 млн га, і цю землю після нашої перемоги доведеться комусь обробляти. На Далекому Сході та в Арктиці на гектар може претендувати кожен житель країни, а ось у "ДНР", "ЛНР", Запорізькій та Херсонській областях пропоную розподіляти території між тими, хто безпосередньо брав участь у їхньому звільненні (окупації. - Ред.)", - зазначив він, уточнивши, що ініціатива поки що перебуває на стадії розробки.

Коментарі (2)

Serg. | 2023-11-07 14:57

Навіщо кацапу земля?Він окрім сортиру нічого на нії не збудує.Тай то з крадених дошок на бік похилений .Він здатен тільки вбивать гвалтувать знущаться красти та руйнувать.Навіщо йому земля.Він своїй землі ради не дасть.Одна шоста суцільний дальняк.

AnonimAtron | 2023-11-06 20:10

Нічого нового, раніше поліцію та корумпованих чиновників нагороджували , а зараз інших.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM