Останнє оновлення: 12:46 п'ятниця, 1 грудня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Україна / В Україні почали серійно виробляти аналоги іранського "Шахеда"
В Україні почали серійно виробляти аналоги іранського Шахеда

В Україні почали серійно виробляти аналоги іранського "Шахеда"

Новий дрон-камікадзе пішов у серійне виробництво, і його вже замовляють Сили оборони для своїх операцій.

Про це розповів генеральний директор "Укроборонпрому" Герман Сметанін в інтерв’ю "Економічній правді".

За його словами, рекордна дальність бойового вильоту нової розробки – 1000 кілометрів.

"В Україні багато державних та приватних виробників. У нас є аналог "шахеда", а є і більш потужні моделі, бо "шахеди" так далеко не літають. Ми зараз зосередились на виробництві більш складних та дорогих проєктів з високими характеристиками", – зазначив Сметанін. 

Про розробку дрона-камікадзе, який здатен літати на 1000 км, ще на початку року повідомляло колишнє керівництво "Укроборонпрому". Виріб тоді був лише на стадії випробування.

Коментарі (1)

Serg. | 2023-11-06 20:29

Ворог серьозний.Ворог воює весь час після розпаду срср.Ворог зібрав та накопичив а також виготовив шалену кількість різноманітної зброї.Ворог швидко вчиться та адаптується до реалій.У ворога промисловість переведена у режим воєнного стану та праця в три зміни.У ворога шалений людський ресурс.Також йому допомагає кілька країн де теж тиранія а значить миттеве збільшення виробництва зброї бо вирішує одна людина з жорсткою централізацією влади.При цьому в мене особисте відчуття,що ми знов як після чотирнадцятого року втрачаємо час.Оце заколихування тилу переможними реляціями та вигляд що війна вже відкотилася далеко,- токсичний шкідливий і вцілому згубний.Те,що сказав Велерій Федорович,тому доказ.Це правда яка непріємна але це дійсність.Дуже довго розкачуемось.Просто згубно довго.На другий рік говоримо про серійне виробництво дронів.При новітніх технологіях можна за два роки виробити мільони дронівНе вірите -то спитайте у китайців Бо треба тяжко працювати заради перемоги.саме так у три зміни.Тільки треба людям довіряти.казати їм правду.Бути з людьми чесними та відвертими.А це досягається тільки через справедливість.У всьому! Якщо воюємо -то всі.Якщо збираємо допомогу -то всі.А не так,що безхатькі після втрати своїх домівок восени каштани збирали навіть й здавали заготівельникам,щоб коштами допомогти нашим військовим на фронті у той час коли екс-прокурор на мільони гривень влаштовував весілля на півтисячі осіб з тортами у сто тисяч та з виступами співаків з гонорарами(казали таке) у півмільона.Не потрібно це поширювати бо це шкодить країні.А може такі вчинки шкодять країні? Ну так же не можна розколювати країну. Не повинно бути "челяді" та "обраних". Деж тоді справедливість? Збирають журналістів та вказують не розголошувати про різні вчинки.Так може треба зібрати ото все та тим сказати й кріпко зказати щоб схаменулись.Людям довіряти потрібно.Наши люди-золото.Голими руками розміновують.У напівзруйнованих а то й зовсім зруйнованих будинках живуть.Навіть у погребницях мешкають! Тільки б на своїй землї! Про військові втрати не кажуть,хоча в Iзраїлі кожен день війни оголошують про кожного загиблого і вшановують людей.Чому наприклад з жовтня я нічого ніде не можу прочитати про ситуацію на півночі Чернігівщини та Сумщини про прикордонні села?Що припинилися обстріли?Це що вже теж закрита інформація? Загинув Андрій Кудабеков.Великий патріот України і рідного міста.Підприємець.Воїн.То чому не можна написати статтю про Андрія Чи це теж під забороною? Чому не можна оголосити день жалоби та скорботи за загиблим? Вшанувати вбитого рашистами Героя! Це було б справедливо! Cтало відомо що Андрій загинув саме на півночі Чернігівщини.Що там взагалі коїться?Чому нема ніякої інформації.Вважаю треба довіряти людям.Бо саме прості люди врятували цю країну у лютому двадцять другого.Від людей не повинно бути ніяких таємниць.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  AWARDS Rebeka Mikhaeli випустила пісню-маніфест залежних стосунків

SVOBODA.FM