Останнє оновлення: 12:43 п'ятниця, 1 грудня
Економіка
Ви знаходитесь: Політика / Україна / ПриватБанк встановив єдині тарифи на SWIFT-перекази: деталі
ПриватБанк встановив єдині тарифи на SWIFT-перекази: деталі

ПриватБанк встановив єдині тарифи на SWIFT-перекази: деталі

Державна фінустанова "ПриватБанк" оновила правила щодо SWIFT-переказів. Тепер для клієнтів банку встановлені єдині тарифи на перекази як за кордон, так і по Україні.

Про це інформує пресцентр ПриватБанку.

Детальніше про зміни

Як зазначають у пресслужбі, відтепер на закордонні та внутрішні перекази поширюватиметься єдиний тариф — 0,5% від суми, проте не менше 5 UAH та не більше 100 USD (у гривневому еквіваленті за курсом Національного банку України).

За словами члена правління з питань роздрібного бізнесу Дмитра Мусієнка, єдиний тариф для SWIFT-переказів всередині країни удвічі нижчий за раніше діючий, а максимальну суму комісії зменшено уп'ятеро.

Також банк не нараховує комісії за надсилання SWIFT-переказів на купівлю товарів для Збройних сил України та оплату лікування.

Окрім того, ПриватБанк зробив зручнішим керування грошовими та SWIFT-переказами через застосунок "Приват24".

"Новий функціонал меню "Перекази"  дозволяє у Архіві переказів за пару кліків повторити відправку раніше проведеного переказу, повернути чи відредагувати переказ", — додали у пресслужбі.

Отримання SWIFT-переказів

Як йдеться на порталі банку, для отримання SWIFT-переказу необхідно передати відправнику повні реквізити картки, які можна сформувати у застосунку "Приват24".

Валютні перекази можна отримувати на гривневі картки за курсом на день зарахування. Комісія за надсилання переказу лягає на плечі відправника.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  AWARDS Rebeka Mikhaeli випустила пісню-маніфест залежних стосунків

SVOBODA.FM