Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / “Розберемося з кацапами тут – допоможемо й вам”: мер Конотопа зустрівся з представниками Ічкерії
“Розберемося з кацапами тут – допоможемо й вам”: мер Конотопа зустрівся з представниками Ічкерії

“Розберемося з кацапами тут – допоможемо й вам”: мер Конотопа зустрівся з представниками Ічкерії

Лідери ічкерійської політичної еміграції подякували Конотопському міському голові за підтримку. Зустрічі відбулися на полях Економічного Форуму у Польщі.

6 вересня, у День Незалежності Чеченської Республіки Ічкерії, міський голова Конотопа Артем Семеніхін зустрівся з представниками уряду ЧРІ в екзилі та ічкерійськими правозахисниками. Зустрічі відбулися у польському місті Карпач, де проходить Економічний Форум за участі мера Конотопа.

Зокрема, на полях Форуму Семеніхін поспілкувався з прем’єр-міністром Чеченської Республіки Ічкерії Ахмедом Закаєвим. У подарунок від нього отримав особисту візитівку колишнього президента ЧРІ Зелімхана Яндарбієва, вбитого російськими терористами.

Візитівка експрезидента ЧРІ Зелімхана Яндарбієва

Теплою також була зустріч з відомими ічкерійськими правозахисницями Зайнап Гашаєвою та Фатімою Газієвою, які збирають докази злочинів рф в Ічкерії. Вони подякували меру Конотопа за підтримку та подарували медальйон із зображенням національного герба ЧРІ. Артем Семеніхін запевнив, що українці і надалі підтримуватимуть народи, які перебувають під гнітом москви.

“Я хочу привітати Ічкерію з Днем Незалежності. Україна визнала вашу незалежність. Наші хлопці з УНА-УНСО воювали разом з Джохаром Дудаєвим, у моєму місті Конотопі одна з центральних вулиць носить його ім’я. Ми вболіваємо за вас. Як тільки розберемося з кацапами тут, в Україні, ми будемо висуватися в Ічкерію, допомагати вам. Щоб Ічкерія стала незалежною”, – заявив мер Конотопа.

Про зустріч з Артемом Семеніхіним у своєму Facebook повідомив і представник МЗС Чеченської Республіки Ічкерії Лачін Мамішов. Він також поінформував про підписання меморандуму про співпрацю між містом Конотоп і Європейським Будинком Миру.

Артем Семеніхін на Економічному Форуму у Карпачі 5 вересня

Нагадаємо, 18 жовтня торік Верховна Рада України ухвалила постанову про визнання Чеченської Республіки Ічкерії територією, тимчасово окупованою рф, та засудила геноцид чеченського народу з боку москви.

Економічний Форум у Карпачі – це найбільша платформа для дискусій і зустрічей, у якій беруть участь представники місцевого самоврядування з Центральної та Східної Європи. Серед тем цьогорічного Форуму – безпекова та економічна співпраця, а також – російсько-українська війна. Одним із учасників є міський голова Конотопа Артем Семеніхін.

Додамо, що за останні пів року мер Конотопа здійснив низку поїздок у країни Європи, зокрема – Францію, Чехію, Польщу, де провів зустрічі з іноземними партнерами, домовившись про гуманітарну допомогу для свого міста. Зокрема, чеська Острава передала Конотопу 25 трамваїв, а французький Фюмель – комунальну техніку.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM