Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Національна безпека
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Суд не задовольнив вимогу УПЦ МП проводити богослужіння в Лаврі
Суд не задовольнив вимогу УПЦ МП проводити богослужіння в Лаврі

Суд не задовольнив вимогу УПЦ МП проводити богослужіння в Лаврі

Господарський суд Києва ухвалив рішення про відмову в задоволенні позову Української Православної Церкви Московського патріархату до Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" щодо доступу до майна Лаври та проведення там богослужінь.

Про це поінформував міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в Телеграмі, передає Укрінформ.

Міністр повідомив, що в Господарському суді міста Києва відбулось слухання по суті у справі 910/423/23 за позовом УПЦ МП до Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" про усунення перешкод УПЦ МП у користуванні майном – у доступі до майна та здійсненні богослужінь.

За словами Ткаченка, представники Чоловічого Монастиря УПЦ МП не прибули на засідання, а також подали клопотання про перенесення, які були відхилені судом, як необґрунтовані.

Водночас суд, дослідивши матеріали справи, ухвалив рішення про відмову в задоволенні позовних вимог УПЦ МП.

"Маємо першу, і вірю, що не останню, перемогу в суді у справі повернення майна Києво-Печерської лаври державі", – написав міністр.

Нагадаємо, 5 червня комісія Міністерства культури та інформаційної політики з прийому-передачі державного майна завершила роботу та підписала із Національним заповідником “Києво-Печерська лавра” акт, яким підтвердила передачу державного майна у користування заповідника. У МКІП зауважили, що УПЦ МП досі не передала ключі від замків та дверей до всіх 79 об’єктів державного майна заповіднику.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM