Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Україна / У Софії Київській відбувся перший випуск військових капеланів
У Софії Київській відбувся перший випуск військових капеланів

У Софії Київській відбувся перший випуск військових капеланів

У Національному заповіднику «Софія Київська» відбувся перший випуск військових капеланів, які завершили курси підвищення кваліфікації з питань військового капеланства Збройних сил України.

Очільники релігійних організацій прочитали молитву військового капелана, а потім здійснили освячення почесного стяга Служби військового капеланства ЗСУ Апарату Головнокомандувача ЗСУ та обряд благословення своїх представників.

"Капелан покликаний для того, щоб давати відповіді на складні духовні питання. Всі ми люди, і капелани, і військовослужбовці. І в таких складних умовах випробувань війною, коли військові бачать смерть свого друга, смерть свого товариша, то звичайно в нього виникає багато запитань. Тому капелан покликаний духовно надихати, давати їм надію, і любов, надію в Бога, віру в Бога, і віру в нашу майбутню перемогу", - сказав Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній.

Крім того, було проведено церемонію вручення сертифікатів про завершення курсів підготовки військових капеланів.

"Я хочу подякувати всім дотичним до того, що ви завершили цей курс, і хтось отримав первинне офіцерське звання, а хтось маючи військову кафедру отримав чергове звання. Хочу побажати, щоб перед вами стояли завдання, які ви можете розв'язати. Тому що в цивільному житті люди звертаються з одним, а у військовому, особливо на передовій, особливо в умовах безпосередньої лінії бойових дій, зовсім інакше", - сказав міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов під час церемонії.

Підготовка 30 військових капеланів від п’яти релігійних організацій пройшла на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM