Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Ордер на арешт Путіна виправданий, – Байден
Ордер на арешт Путіна виправданий, – Байден

Ордер на арешт Путіна виправданий, – Байден

Президент США Джо Байден заявив, що ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Володимира Путіна є виправданим, оскільки російський президент вчинив військові злочини.

Про це повідомляє The New York Times.

"Я думаю, що це (ордер МКС на арешт Путіна – ред.) виправдано. Путін явно вчинив військові злочини", – заявив глава Білого Дому.

Байден наголосив, що рішення суду в Гаазі видати ордер є "дуже сильною позицією".

При цьому він нагадав, що США не є членом МКС.

Нагадаємо, у жовтні минулого року уповноважена при президенті РФ з прав дитини Марія Львова-Бєлова повідомила Путіну, що "всиновила" викрадену з Маріуполя дитину. За її словами, лише станом на жовтень до РФ вивезли до 2 тис. дітей-сиріт із соціальних закладів, а 350 дітей з Донбасу вже "прилаштовані" у прийомні родини у 16 регіонах РФ.

Українська сторона зафіксувала депортацію 16 221 дитини.

17 березня Палата досудового провадження ІІ Міжнародного кримінального суду в п'ятницю видала ордери на арешт президента Росії Владіміра Путіна у зв'язку із ситуацією в Україні.

Усі країни-члени Міжнародного кримінального суду тепер юридично зобов’язані затримати і передати до суду підозрюваного президента РФ.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що після історичного рішення про видачу ордера на арешт президента Росії Путіна повинна бути історична відповідальність.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM