Останнє оновлення: 20:03 неділя, 1 жовтня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Небезпечний прецедент: Черкаський суддя повернув у Канівську міську раду депутата-ОПЗЖиста
Небезпечний прецедент: Черкаський суддя повернув у Канівську міську раду депутата-ОПЗЖиста

Небезпечний прецедент: Черкаський суддя повернув у Канівську міську раду депутата-ОПЗЖиста

Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Василь Гаврилюк ухвалив рішення, яким усупереч позиції канівської громади, повернув депутатські повноваження першому з трьох депутатів-ОПЗЖистів.

Про це повідомив народний депутат України Сергій Рудик.

"Через бездіяльність парламенту і відсутність змін до законодавства на місцях продовжуються конфлікти із депутатами від рашистських партій. Останній приклад – вчорашнє рішення Черкаського адмінсуду, який поновив повноваження депутата-опзжиста Канівської міськради. Причина – відсутність законних підстав для позбавлення мандату. Хочу вірити, що на місцях до вил не дійде, але з русским міром кожен буде боротися на свій розсуд", - пише Рудик

Не дивлячись на те, що діяльність партії ОПЗЖ з початку відкритої агресії росії проти України заборонена на державному рівні, суд, скориставшись тим, що Верховна Рада так і не запровадила механізму припинення повноважень депутатів рад різного рівня, які увійшли до Ради по партійним спискам партій, заборонених через підтримку російської агресії.

"Урядовий законопроєкт, який дозволить позбавити мандатів місцевих депутатів-путінолюбів не розглядається профільним комітетом більше восьми місяців. Фактично – це повне блокування. Законопроєкт мого авторства, який на 100% заблокує роботу ОПЗЖ у парламенті, Комітет відмовляється розглядати понад дев’ять місяців", - додає нардеп.

Нагадаємо, в Україні за позовами Міністерства юстиції заборонено діяльність уже 13 проросійських партій. Нині перелік заборонених судом політсил виглядає так: “Русь єдина”, “Опозиційна платформа – за життя”, “Партія Шарія”, “Опоблок”, “Соціалісти”, “Наші”, “Держава”, “Блок Володимира Сальдо”, партія “Справедливості та розвитку”, Соціалістична партія України, “Ліва опозиція”, “Союз лівих сил” та Прогресивна соціалістична партія України.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Сльози, сміх і оплески або Украдена головна прем’єра

SVOBODA.FM