Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Зеленський ввів у дію санкції проти Новинського, митрополита Павла та низки представників РПЦ
Зеленський ввів у дію санкції проти Новинського, митрополита Павла та низки представників РПЦ

Зеленський ввів у дію санкції проти Новинського, митрополита Павла та низки представників РПЦ

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію санкції проти Вадима Новинського, митрополита Павла та низки представників рпц.

Відповідний указ опубліковано на сайті глави держави, передає Укрінформ.

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 24 січня 2023 року «Про внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», — йдеться у документі.

Згідно з рішенням РНБО, вносяться зміни до санкцій, застосованих відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони від 1 грудня 2022 року "Про окремі аспекти діяльності релігійних організацій в Україні і застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", уведеного в дію Указом Президента України від 1 грудня 2022 року № 820/2022.

В оприлюдненому додатку вказано, що санкції застосовуються до 10 осіб: Вадима Новінського, Петра Лебедя, Ростислава Швеця, Костянтина Чернишова, Олександра Овсяннікова, Олександра Таранова, Олега Іванова, Олексія Маслєннікова, В’ячеслава Опанасенка та Володимира Удовенка.

Так, окрім вже раніше застосованих обмежень вказаним особам забороняється вчинення правочинів щодо цінних паперів, емітентами яких є особи, до яких застосовано санкції згідно з цим Законом, також припиняються культурні обміни, наукове співробітництво, освітні та спортивні контакти, розважальні програми з іноземними державами та іноземними юридичними особами.

Контроль за виконанням рішення покладено на секретаря РНБО.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM