Останнє оновлення: 09:38 неділя, 29 січня
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Нагнітання теми загрози нападу з боку Білорусі є психологічним тиском РФ - розвідка
Нагнітання теми загрози нападу з боку Білорусі є психологічним тиском РФ - розвідка

Нагнітання теми загрози нападу з боку Білорусі є психологічним тиском РФ - розвідка

Нагнітання теми загрози нападу на Україну з боку білорусі є російською інформаційно-психологічною операцією (ІПСО). Таку думку представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов висловив в ефірі телемарафону.

«Концептуально нагнітання теми загрози негайної військової загрози з боку білорусі, як інформувало вже Головне управління розвідки, це, власне, російське ІПСО. Безмовно, про диктатора лукашенка нам все відомо, про режим у білорусі. Але є об'єктивні речі: кількість угруповання, готовність сил і засобів та інші моменти, які нам дозволяють стверджувати, що станом на сьогодні загрозі з боку білорусі повномасштабної наземної операції, її участі на боці росії немає», - сказав Юсов.

За його словами, якщо ситуація зміниться, відповідна інформація буде. «Навіть на випадок зміни ситуації Україна готова та відпрацювала всі сценарії. В інтересах саме путіна і так званої російської федерації максимально нагнітати тему саме із білорусі. Але вже й диктатор лукашенко не дуже в це грає. Ми нещодавно бачили, як він водив за ніс лаврова під час зустрічі, і з одного боку, розповідав, як він любить путіна, а з іншого - сказав, що не бачить загрози з боку України, і що Україна тримається. Тобто, не хоче вживати суїцидальних дій диктатор лукашенко», - сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони.

Водночас, відповідаючи на запитання про те, чи дійсно російська федерація використовує залізничні цистерни для таємного перекидання своїх військовослужбовців на територію білорусі, він зазначив, що з цього приводу була різноманітна інформація. «Оскільки як до людей до своїх військових рашисти не ставляться, можуть перевозити не тільки в бензовозах, а й в інших місткостях, призначених для інших рідин, наприклад», - сказав Юсов.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Рятуємося від нападу або Кілька золотих правил безпеки

SVOBODA.FM