Расизм лаврова росія підкріпила заявою про "підтримку Ізраїлем нацизму"
МЗС РФ стверджує, що уряд Ізраїлю підтримує "неонацистський режим у Києві".
Про це йдеться у повідомленні МЗС РФ у офіційному телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.
Міністр закордонних справ Ізраїлю Яір Лапід зазначив, що хоче почути вибачення від російської сторони за заяву Лаврова про те, що Гітлер міг бути євреєм.
У відповідь на це у МЗС РФ заявили: "звернули увагу на антиісторичні заяви глави МЗС Ізраїлю Яіра Лапіда, які багато в чому пояснюють курс нинішнього Уряду Ізраїлю на підтримку "неонацистського режиму у Києві". Ізраїльський міністр сказав буквально таке: "Євреї не знищували самі себе під час Голокосту. Звинувачувати євреїв в антисемітизмі - це кричущий рівень расизму щодо євреїв".
Крім того, в російському зовнішньополітичному відомстві переконують, що в Україні нібито існує "махровий антисемітизм і ромофобія, навіть думати про які недавно ще було немислимо".
А ще російська сторона запевняє, що норми закону "Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні", який Володимир Зеленський підписав у 2020 році, нібито не діють, а побутовий та політичний антисемітизм і нацизм не припиняються, а навпаки – заохочуються.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 3794 |

































Додати коментар: