Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
нацбезпека
Ви знаходитесь: Політика / Україна / СБУ починає інформкампанію по боротьбі з сепаратизмом
СБУ починає інформкампанію по боротьбі з сепаратизмом

СБУ починає інформкампанію по боротьбі з сепаратизмом

"Маєш інформацію про небезпеку - телефонуй в СБУ"

Служба безпеки України в партнерстві з Центром стратегічних комунікацій «Стратком Україна» починає тримісячну інформаційну кампанію «Маєш інформацію про небезпеку - телефонуй в СБУ», в рамках якої закликає жителів восьми областей країни повідомляти про випадки, які можуть становити загрозу національній безпеці.

«Головна мета кампанії - боротьба з сепаратизмом, вербуванням громадян України з боку іноземних спецслужб, а також протидія поширенню фейків, дезінформації та пропаганди країни-агресора. Кампанія триватиме три місяці і буде проходити в тих областях України, які, крім зони проведення ООС, представляють підвищений інтерес для іноземних спецслужб. Це Сумська, Чернігівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Запорізька та Херсонська області», - повідомляється на сайті СБУ.

Громадян закликають повідомляти про випадки наявності даних про можливу загрозу нацбезпеці України на «гарячу лінію» СБУ за тел.:
+380 (800) 501-482.

«Наша мета - блокувати ворожу пропаганду і діяльність російських агентів по розпалюванню міжнаціональної ворожнечі, створення штучних конфліктів і вербування місцевих громадян» , - заявив прес-секретар СБУ Артем Дехтяренко.

Проект фінансується урядом США в рамках співпраці з СБУ, за його реалізацію буде відповідати Центр стратегічних комунікацій «Стратком Україна», з яким СБУ підписала меморандум про співпрацю і взаєморозуміння.

Коментарі (1)

AnonimUs | 2021-09-21 23:15

Когда подрывают чиновники , судьи и мусора основы конструкции, это к Вам? Тогда жду звонка, мрази должны ответить за свой беспредел и провокацию насильственноц реализации Конституционных прав
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чому Панявежис милував око

SVOBODA.FM