Останнє оновлення: 16:33 неділя, 26 червня
Відкритий лист / на правах Героя України
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Герой України Яковишин написав листа Зеленському
Герой України Яковишин написав листа Зеленському

Герой України Яковишин написав листа Зеленському

Відкритий лист

Президенту Україну Володимиру Зеленському
Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову
Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю

Шановні лідери молодої надії України!

На правах Героя України і найстарішого керівника успішного аграрного виробництва (очолюю впродовж 50 років) звертаюся до вас із двома проханнями: 1) звільніть Укрпошту від агресора-руйнача Ігоря Смілянського, найбільшим досягненням якого є три «скороспілі» дипломи США і досвід торгаша морозивом, бармена, автослюсаря, парковщика автомашин, фахівця з оподаткування «на 101 поверсі офісу в США» – сам хвастонувся; 2) поверніть колишні поштові послуги населенню.

Поштову мережу створювали не ви, і, тим більше, не Смілянський. На її розбудову йшли гроші, зароблені селянами, в тому числі гідні податки сплачував і сплачує наш великий колектив. І сучасна Укрпошта реформована не на гроші Смілянського, а на державній власності із загальною номінальною вартістю акцій 6 мільярдів 518 мільйонів 597 тисяч гривень. Ігоря Юхимовича, непомітного в окремому штаті податківця, «виписали» із-за океану не на голе місце щось створювати, як ото «Нову пошту», а керувати величезним (було 11 тисяч відділень, до 75 тисяч працівників) єдиним національним оператором поштового зв’язку – народним надбанням. І що зробив цей агресор для народу, окупувавши без жодного пострілу пошту? Позбавив мільйони людей, передусім сільської місцевості, належного поштового зв’язку й викинув на вулицю багато поштових працівників. А з нового року починають зупиняти роботу донедавна районні відділення, як, скажімо, у Бобровиці, де масово звільнилися листоноші, зарплату яким зрізали до двох і менше тисяч гривень на місяць. Це щоб стратегу Смілянському платити мільйони? А його оточенню і обласним керівникам – сотні тисяч? На таке зважується не кожна дійсно окупаційна влада. Нагадаю вам, що історія регулярної пошти бере початок з Київської Русі. Вона працювала за часів Речі Посполитої, Австро-Угорської імперії, Російської імперії, УНР, УРСР. За часів «радянської окупації» пошта надавала багато недорогих послуг, виконувала соціальні функції, і в незалежній Україні донедавна поштарі були бажаними гостями для людей похилого віку, приносили пенсію і товари першої необхідності на замовлення, приймали на дому платежі за зв'язок, електрику і газ. Для американського «викормиша» Смілянського це зайве, для нього головне – вивести пошту на небувалі прибутки, навіть відмовлявся розносити пенсії в селах за діючою оплатою Пенсійного фонду – спасибі, ви його осмикнули. Бо Україна – не США. І українське село – не американське з високим рівнем життя і широким, фінансово доступним для всіх, сервісом. І Укрпошта – не Смілянського власний бізнес без людського обличчя.

Панове, слуги народу, з якою метою ви прийшли до влади? Щоб зажити по-новому самим, як зажила порошенкова команда, і забезпечити таке життя смілянським, коболєвим, вітренкам та великої низки іншим «шкуроздирним слугам»? А народ для вас – то тільки для записів у Конституцію, що він є джерелом влади? Ви надто молоді державники, і більш ніде, крім України, вас не допустять до вершин влади. Тож від вас залежить, пишатимуться вами нащадки чи проклинатимуть вас і ваших дітей. Щоб уникнути історичної ганьби, не повторити долю багатьох попередників, – поспішіть передусім звільнити Україну від державників з окупаційними замашками. Пропоную почати зі Смілянського, і не зупиняйтеся на ньому.

З повагою

Леонід Яковишин,
Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля»,
почесний громадянин Чернігівської області і Бобровиці

17400, вул. Чернігівська, 34, м. Бобровиця, Чернігівської обл.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM