Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
довибори-2020
Ви знаходитесь: Політика / Україна / ЦВК не може оголосити переможця виборів по 208-му округу через позови Ляшка
ЦВК не може оголосити переможця виборів по 208-му округу через позови Ляшка

ЦВК не може оголосити переможця виборів по 208-му округу через позови Ляшка

Центральна виборча комісія не може оголосити результати проміжних виборів нардепа за 208-м округом через судові процеси за позовом одного із кандидатів до окружної виборчої комісії. Сьогодні, 9 листопада, був останній день, коли Комісія мала оголосити результати виборів.

Про це сказано в анонсі засідання ЦВК на їхньому сайті.

Засідання ЦВК щодо встановлення результатів відбудеться відразу після надходження до ЦВК інформації стосовно результатів судового розгляду у Шостому апеляційному адміністративному суді.

До суду позвався Олег Ляшко, який за результатами обробки 100 % протоколів програє на виборах Анатолію Гуньку від «Слуги народу».

Одне із засідань за позовом Ляшка до ОВК 208 округу відбувається 9 листопада в Чернігівському окружному адміністративному суді.

Нагадаємо, кандидат у народні депутати від "Слуги народу" Анатолій Гунько переміг свого опонента з Радикальної партії Олега Ляшка: 34,1% проти 31,78% голосів.

Ляшко звинуватив Гунька у підкупі та заявляв, що, за результатами передвиборчих опитувань, перемога була за ним. Причиною поразки Ляшко називав "аномально високу явку" виборців на деяких дільницях.

У штабі Гунька порадили Ляшку визнати поразку.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко сказав Суспільному, що порекомендував Ляшку підготувати скарги з фактами підкупу виборців.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Профорієнтація для підлітків під час війни

SVOBODA.FM