Останнє оновлення: 18:09 середа, 20 січня
Вибори 2020
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Чверть українців не знають дати найближчих місцевих виборів - опитування
Чверть українців не знають дати найближчих місцевих виборів - опитування

Чверть українців не знають дати найближчих місцевих виборів - опитування

Чверть українців досі не знають дати найближчих місцевих виборів. Про це свідчать результати «четвертої хвилі» опитування «Моніторинг місцевих виборів 2020: Україна», проведеного з 4 по 7 жовтня Соціологічною групою "Рейтинг".

Так, 58% опитаних знають, що вибори відбудуться 25 жовтня, ще 14% відповіли, що вибори пройдуть цього місяця, 2% назвали інший місяць і число. Водночас 26% виборців взагалі не знають дати голосування або ж вагались із відповіддю.
Водночас соціологи заявили про зростання обізнаності громадян щодо місцевих виборів.
Так, зазначається, що у середині вересня лише третина знали точну дату місцевих виборів.
Крім того, «четверта хвиля» опитування продемонструвала, що 20% виборців знають, за якою системою пройдуть місцеві вибори (у вересні таких було 13%). 26% визнали свою часткову обізнаність стосовно цього питання. Водночас більше половини (55%) українців нічого про це невідомо.
Аудиторія опитування становила 5 тис. респондентів віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів). Помилка репрезентативності дослідження становить не більш як 1,4%.
Нагадаємо, українці 25 жовтня вперше обиратимуть депутатів до рад усіх рівнів від громад-депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори пройдуть і в 119 райрадах.
Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Окупація Криму. Спогади очевидця

SVOBODA.FM