Останнє оновлення: 17:05 середа, 28 жовтня
Вечеря на Свободі
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Різниця між просто "новими обличчями" і фаховими людьми дуже велика, - голова "Голосу" Кіра Рудик
Різниця між просто новими обличчями і фаховими людьми дуже велика, - голова Голосу Кіра Рудик

Різниця між просто "новими обличчями" і фаховими людьми дуже велика, - голова "Голосу" Кіра Рудик

Про це під час програми "Вечеря на Свободі" радіостанції SVOBODA.FM зауважила голова партії "Голос" Кіра Рудик.

За її словами, останній рік для партії видався веселим і напруженим.

"Зараз ми відзначаємо річницю партії, коли наш лідер Святослав Вакарчук зібрав команду чесних професійних людей з великим бажанням змінювати нашу країну. Партія за два місяці змогла пройти у парламент з двадцятьма людьми. За всю історію України ми ще не зустрічалися з таким результатом. Це був запит на те, щоб до влади прийшли не просто нові обличчя, а нові професійні обличчя. І зараз ми бачимо, що різниця між просто новими обличчями і професійними людьми є дуже великою. Потрібно не просто не бути корупціонером, а розуміти, що саме потрібно робити у владі. Відсутність стратегій уряду і у питанні економічного розвитку країни, і у питанні боротьби з коронавірусом - результат того, що нові обличчя не означають професійність", - деталізує Кіра Рудик.

Очільниця партії додала, що виступає за співпрацю з урядом у питанні впровадження реформ, але з приходом уряду Шмигаля партіє "Голос" все рідше підтримує ініціативи влади і ве частіше їй опонує. Тому що більшість ідей і напрямків є негативними для країни. Партія "Голос" переконана, що країна має рухатися вбік ЄС, не розвертатися в сторону Росії, не йти на перемовини з терористами.

"Друге - це корупція. Ми залишили свої бізнеси і прийшли у владу не для того, щоб дозволяти комусь красти у владі. Коли ми бачимо, що уряд прийшов наживатися на грошах державного бюджету, ми цьому опонуємо. Ми ніколи не підтримаємо законів, у які закладаються корупційні норми", - додала Кіра Рудик.

На її думку, ми є свідками величезної некомпетентності монобільшості у питаннях функціонування економіки і державних механізмів.

Повний запис програми - на сервісах Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor, Spotify i SoundCloud:

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  GusGus в новому альбомі «Звуки Чорнобиля»

SVOBODA.FM