Останнє оновлення: 20:13 п'ятниця, 29 травня
карантин / бізнес
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Київстар скасовує абонплату на рішення для віддаленого офісу

Київстар скасовує абонплату на рішення для віддаленого офісу

За умовами спеціальної пропозиції бізнес-клієнти можуть підключити в тестовому режимі без внесення абонплати найбільш затребувані сервіси, що дозволяють вести ділову активність на належному рівні.

Вони допоможуть створити віддалені робочі місця для співробітників, забезпечити їх засобами для спільної роботи, документообігу і спілкування, налаштувати процес комунікацій з клієнтами та надати можливість керування пристроями на відстані.

«Багато компаній зараз опинились у складних умовах, коли доводиться повністю переналаштовувати бізнес-процеси відповідно до вимог роботи на карантині, – говорить Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – При цьому деякі бізнеси раніше вже мали досвід використання сервісів, що забезпечують роботу онлайн, а більшість інших навіть не розуміють, з чого почати. Саме таким компаніям Київстар Бізнес не лише надає індивідуальні консультації експертів, але й пропонує розпочати роботу з новими для себе інструментами в режимі тестування без внесення абонплати».

В акційному переліку: 

  • Cервіси Microsoft Office 365 та StarTeams. Робота з корпоративною поштою бізнес-рівня, збільшений обсяг поштових скриньок, індивідуальні хмарні сховища для кожного користувача обсягом від 1 Тб, платформа для корпоративного порталу (новини, бібліотека проектів, зберігання файлів та ін.), спільна робота над документами чи проєктами, спілкування у голосових та відеочатах та дзвінки з фіксованих номерів на будь-якому пристрої тощо. Підтримка експертами Київстар.
 
Умови акції: підключення для користування сервісами до 25 ліцензій Office 365, абонплата не нараховується протягом 30 днів з дати підключення в період дії акційної пропозиції. 
 
  • Віртуальна мобільна АТС. Сервіс розгортається на обладнанні мобільного оператора і не потребує витрат на купівлю чи оренду додаткового. Дозволяє за лічені хвилини інтегрувати мобільні та фіксовані телефонні номери у CRM-системи, перенести функціонал контакт-центру, який працював на фіксованих телефонних лініях, на мобільні номери телефонів, забезпечивши роботу віддаленого контакт-центру чи відділу продажів. Управління мережею відбувається через веб-портал. Додаткові зручні функції у рамках пропозиції: статистика викликів, сервіс Smart Сonference для дистанційних нарад за участі до 128 осіб. Підтримка експертами Київстар.
 
Умови акції: користування сервісом без абонплати протягом 60 днів з дати підключення в період дії акційної пропозиції. 
 
  • Star.Docs - система електронного документообігу (внутрішнього та зовнішнього), що дозволяє працювати с документами дистанційно; спільно редагувати, коментувати, узгоджувати та підписувати їх онлайн, зберігати все у хмарному сховищі в електронних реєстрах, мати доступ до документів 24/7.  Підтримка експертами Київстар та партнера Star.Docs (Deals). 
 
Умови акції: Підписання необмеженої кількості електронних документів  без нарахування абонплати чи інших платежів у період дії акційної пропозиції.
 
  •     Центр керування ІоТ.  Платформа для керування M2M-картами та їх трафіком. Автоматизує роботу М2М-карт за створеними користувачами сценаріями роботи, дозволяє в режимі реального часу перевіряти параметри передачі даних, стан SIM-карти, блокувати її, переглядати вхідні/вихідні повідомлення тощо. Використання платформи знижує ризики перевищення трафіку, нецільового використання М2М SIM-карт, невірно підібраних тарифних планів, а також  допомагає вчасно дізнаватись про зміни в роботі пристроїв. Система доступна через WEB-інтерфейс чи за допомогою API. Підтримка експертами Київстар.

Умови акції: Підключення та використання платформи без абонплати протягом двох повних місяців з дати активації.

Спеціальна пропозиція діє з 23 березня до 3 квітня 2020 року для всіх нових корпоративних клієнтів Київстар, а також тих наявних клієнтів, які раніше не замовляли сервіси з акційного переліку.

Отримати більше інформації про можливості для віддаленої роботи великого, середнього чи малого бізнесу та замовити індивідуальну консультацію чи послугу можна на офіційному сайті Київстар.

Крім того нагадуємо, що для всіх нових корпоративних клієнтів Київстар продовжує діяти акція «Бізнес-старт», яка передбачає вигідні умови користування бізнес-тарифами компанії: -50% на абонплату за обраним тарифним планом протягом півроку з моменту підключення.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор